• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Ідеалісти, що роблять «неможливе»: 10 фактів про команду «ДемАльянсу»

Жовтень22/ 2015
avatar
ДемАльянс Бровари

Броварська міська організація політичної партії "Демократичний Альянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

«Всі знають, що це неможливо. Але ось приходить невіглас, який цього не знає, і робить відкриття». Ця крилата фраза Ейнштейна для нашої команди все давно стала кредом життя.

Спершу нас не пускали на «відкриті» сесії Броварської міськради, тепер ми вільно ходимо на засідання депутатів, ще й запрошуємо разом з нами інших активних броварчан. Нам казали, що прокурора та начальника міліції звільнити неможливо, але ми гуртом з іншими активістами «люстрували» обох. Від нас закривали та приховували інформацію про міський бюджет, земельні ділянки та комунальне майно, тепер ці відомості викладають на офіційному сайті міськради у повному обсязі – відкрито і для всіх броварчан. Кажуть, що багатоповерхівки не можна привести до ладу і важко обслуговувати самотужки, а ми беремо і створюємо ОСББ та показуємо приклад, що висотки можуть бути охайними і доглянутими.

Ми віримо, що броварчан можна згуртувати довкола добрих справ та корисних проектів. Ми провели стратегічну сесію «Нове місто – Бровари» та разом виробили бачення майбутнього міста. Ми розробили спільно з експертами та велосипедистами Концепцію розвитку велоінфраструктури Броварів, ми вивчили думку броварчан, яким вони хочуть бачити парк «Перемога», та реалізували багато інших проектів.

У нашій команді згуртувались активні журналісти, архітектори, програмісти, керівники ОСББ, голови батьківських комітетів та, звісно, активна і небайдужа молодь. І ми йдемо у владу, щоб зробити «неможливе»

10 фактів про «ДемАльянс» та Команду твого міста

1.

«Демократичний альянс» – це політична партія, яка в 2011 році «виросла» з однойменної всеукраїнської молодіжної громадської організації, яка діяла з 1996 року. У Броварах осередок партії було створено у 2012 році, очолює місцеву організацію відома у місті журналістка та активістка Аліна Дяченко – борець за відкритість та прозорість роботи органів влади.

Команда ДемАльянс 1

2.

Партія «Демократичний альянс» не має спонсора та не фінансується олігархами. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю, всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн на сайті http://dem-alliance.org.

ДемАльянс банер

3.

Ми сформували виборчий список «Демократичного альянсу» відкрито та прозоро. У рамках проекту «Команда твого міста» ми запросили до складу нашої команди дієвих громадських активістів Броварів та тих, хто справді прагне розвивати своє місто. У результаті ми маємо 23 кандидата в депутати Броварської міської ради.

Команда ДемАльянс 2

4.

Наші кандидати ніколи не були у владі, але вже зробили багато суспільно корисних справ та проектів. Ми заснували ініціативу «Нове місто – Бровари», розробили Концепцію розвитку велоінфраструктури міста, подали пропозиції щодо Схеми розміщення МАФів на території Броварів, ініціювали створення Громадської ради при міліції та Опікунської ради при Центральній лікарні.

5.

Нас об’єднує те, що ми активні і входимо до дієвих громадських організацій міста та громадських ініціатив. Ми – це ваші активні сусіди, які пишуть звернення і збирають підписи, коли треба вирішити якусь проблему у будинку. Ми – це активні батьки, які очолюють батьківські комітети. Ми – це керівники ОСББ, які краще, ніж ЖЕКи, наводять лад у багатоквартирних будинках.

Команда ДемАльянс 6

6.

Ми молоді, але вже маємо фах та компетенції, необхідні для розвитку сучасних міст. Середній вік наших кандидатів  –  33 роки. У нашому виборчому списку є як представники молодіжних організацій, так і досвідчені архітектори, програмісти, журналісти, економісти, управлінці, інженери та фахівці у сфері ЖКГ.

Команда ДемАльянс 4

7.

Наша команда має свого кандидата на посаду міського голови Броварів – Андрія Саука. 33-річний Андрій показав себе як ефективний управлінець та зумів навести лад у житловому комплексі на вул. Симоненка, згуртував мешканців та організував процес обслуговування багатоквартирного будинку. Нині він консультує по всьому місту і країні, як зробити роботу ОСББ ефективною.

Саук

8.

На користь нашого кандидата в мери Броварів знявся інший претендент – учасник АТО, який потрапив у полон, але зміг звільнитись, Олександр Остапкович. Пан Олександр прийшов на нашу зустріч з виборцями, почув нашу програму і вирішив підтри- мати, замість змагатись проти. Він подав заяву у виборчу комісію і тепер разом з нами агітує броварчан за Андрія Саука.

остапкович

9.

Ми переконані, що місто має розробити свою «Стратегію розвитку Броварів на 20 років», а також затвердити Генеральний план міста в інтересах громади, а не забудовників. Для цього цієї весни ми разом з іншими активними броварчанами зупинили ухвалення Генплану, яке «протягували» зацікавлені можновладці, і тепер працюємо у Штабі з розробки та обговорення змін до генплану Броварів.

генплан 07

10.

Нас підтримує броварська молодь, якою ми пишаємось і якій дійсно належить майбутнє. Громадська організація «Молодь ДемАльянсу» у Броварах згуртувала активних, ініціативних та креативних учнів та студентів, які заснували освітню платформу «Brain Event» (зустрічі з письменниками, Школа громадського активіста, Школа свідомого громадянина), опікуються дітьми переселенців у рамках соціального проекту «Best-Друг» та мають концепцію створення «вільного громадського простору» у Броварах.

Команда ДемАльянс 3