• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Глядачі обирають, яку комедію їм покажуть у наступні вихідні в парку «Перемога»

Липень22/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

30 або 31 липня в центральному парку «Перемога» відбудеться вже традиційний кінопоказ під відкритим небом. Цього разу організатори вирішили запитати в потенційних глядачів, який саме комедійний фільм ті хочуть побачити. Голосування триває в коментарях до оригінального допису ініціативи KiwiKino на Фейсбуку.

Організатори закликають викладати свої побажання та ставити лайки до дописів. З-поміж найбільш вподобаних пропозицій обіцяють провести голосування. Фільм-переможець покажуть на екрані кінопоказу наступних вихідних. У який саме день продемонструють стрічку – вирішать з огляду на погодні умови.

Водночас, у KiwiKino зазначають: фільм має бути саме комедійним. До того ж, він має бути без вікового обмеження «+18» і не мати яскраво вираженої пропаганди алкоголю, тютюну та наркотиків.

Нагадаємо, що це вже не перший кінопоказ ініціативи. На День молоді вони «стартували» зі стрічкою «Завжди кажи ТАК» із Джимом Керрі в головній ролі. Після того любителям кіно продемонстрували «Форрест Ґамп» із Томом Генксом. А на минулі вихідні був запланований показ документальної стрічки про екологію «Дім. Історія подорожі».