• Сьогодні: Субота, 27 Листопада, 2021

У Броварах відбудеться балет-феєрія “Лускунчик”. Вхід за запрошеннями, але їх вже не видають

Грудень14/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

25 грудня, о 14:00 в МКЦ «Прометей» вперше в Броварах відбудеться показ класичного балету «Лускунчик». Про це зазначила Наталія Багмут, колишня очільниця відділу культури, на своїй сторінці у FB. Проте потрапити на унікальну для Броварів культурну подію зможуть не всі.

Як повідомили нашим журналістам працівники в МКЦ “Прометей”, вхід на спектакль буде безкоштовний, але за запрошеннями. В першу чергу їх надали хореографічним колективам міста. На даний момент запрошення вже не видають – скінчилися. Бажаючих виявилось втричі більше, ніж місць в залі. Тож глядачі, які прийдуть того дня до МКЦ, зможуть подивитися балет, але при умові, якщо будуть вільні місця в залі.

Організатором заходу в Броварах є ГО “Броварська мистецька агенція”, очільницею якої є Наталія Багмут. За даними реєстру громадських організацій, ГО створена 14 листопада 2016 року, засновниками є Наталія Багмут (екс-керівниця відділу культури Броварської міської ради) та Ірина Куліш (завідуюча творчим відділом редакції Броварського міськрайонного радіомовлення).

Балет-феєрію у Броварах будуть представлять артисти та солісти театру «Молодий балет Києва». Як зазначено в прес-релізі на сайті театру, головний балетмейстер-постановник вистави – заслужений артист України Євген Кайгородов. Художні керівники – Галина та Дмитро Кайгородови, заслужені працівники культури України. Головні партії виконують: заслужена артистка України, солістка Національної опери України Христина Шишпор та артист НОУ Олександр Скулкін.