• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

АНОНС: У Броварах на “Спартаку” відбудеться турнір зі стрітболу “Street Sparta”

Липень22/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

стрітбол1

Цієї неділі, 26 липня, о 10:00, на броварському стадіоні «Спартак» вперше відбудеться відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги FIBA Endorsed “Street Sparta”. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляють організатори чемпіонату України зі стрітболу – Молодіжна організація “Броварська ініціатива” (МОБІ).

Змагання триватимуть увесь день, за попередньою інформацією в турнірі планується участь до тридцяти команд, десять з яких –  представники нашого міста. Заявки на участь приймаються до 22:00 25 липня, зареєструвати команду можна, заповнивши форму.

Змагання пройдуть в чоловічій, жіночій та дитячій (до 13 років) категоріях за такою програмою:

  • турнір 3х3 серед чоловіків
  • турнір 3х3 серед жінок
  • турнір 3х3 серед дітей U-13

Як повідомляють організатори, переможці турніру отримають медалі та кубок, а також грошову винагороду у вигляді сертифікату на 1000 грн.

ftOt6UBeduw

Ідея прийняти Українську Стрітбольну Лігу в Броварах виникла у броварських баскетболістів – Марини Рубайло та Бровко Андрія.

У рамках підготовки до турніру броварські спортсмени з 20 червня кожної суботи проводили відкриті баскетбольні уроки для всіх охочих. Знайти місце проведення турніру дуже просто  – тепер на стадіоні з’явився тематично брендований щит.

 AhEGCUyMpQQ

Стрітбол (англ. Streetball) – вуличний баскетбол. З’явився в 50-х рр.. XX століття в бідних кварталах США. Дві команди по три людини грають на корті розміром в половину баскетбольного майданчика, забиваючи м’яч в одне і те ж кільце. У команді 4 гравці (3 основних і 1 запасний).