• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

28 червня у Броварах розкажуть, що може зробити демократична молодь за півроку

Червень25/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

28 червня – у День молоді та День Конституції України – броварські активісти «Молоді ДемАльянсу» планують розповісти, що може зробити демократична молодь міста за півроку. Крім того, організатори хочуть візуалізувати потреби та запити своїх однолітків через створення символічної Мапи ідей. Захід розпочнеться о 16:00 біля вхідної арки до парку «Перемога».

Броварська команда «Молоді ДемАльянсу» – це близько півсотні активістів, які разом відстоюють свої права, займаються інфраструктурними та освітніми проектами, проводять майстер-класи, поетичні читання, зустрічі з відомими людьми та інші заходи у Броварах. У День молоді активісти вирішили розповісти, як влаштована їхня організація зсередини, як будувалась команда, де вони беруть натхнення та ідеї, які проекти та заходи їм вдалось втілити за півроку діяльності у місті, а також про свої плани на майбутнє.

Минуло півроку відтоді, як Молодь ДемАльянсу розпочала свою діяльність в Броварах. За цей короткий час ми встигли заявити про свою готовність втілювати в життя серйозні проекти та провели низку заходів та акцій.
Запрошуємо Вас на публічний підсумковий звіт молоді, який відбудеться 28 червня о 16.00 в парку Перемога (біля арки).
На заході Ви матимете змогу поставити питання активістам, а також висловити свої потреби на символічній мапі ідей.

11655089_1467709223522493_2071924237_n

Родзинкою заходу, як повідомляють організатори, має стати створення символічної Мапи ідей. На своєрідній «стіні потреб» усім учасникам дійства запропонують розмістити ідеї проектів та заходів для молоді, які необхідно проводити у Броварах. У такий спосіб активісти хочуть визначити реальні потреби місцевої молоді, щоб потім їх систематизувати й добиватись їх забезпечення.