• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

Броварська молодь запрошує у суботу, 23 травня, на Парад вишиванок

Травень18/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

парад вишиванокЦієї суботи, 23 травня, молодь Броварів планує провести в місті Парад вишиванок. Початок заходу о 18:00. Місце збору: Майдан Свободи.

Як повідомляють організатори в соцмережах: “Для кожного українця вишиванка має своє символічне позитивне значення: давні традиції, оберіг, побажання добра, захист, талісман для приваблення любові… А для нас вишиванка символізує єдність. Саме тому, три молодіжні організації (Молодь Демократичного Альянсу, ОНУМ та Сокіл) об’єдналися і закликаємо усіх охочих долучитися до параду вишиванок. Сонячний день, позитивні емоції, відчуття підтримки та єднання, усміхнені обличчя навколо і відчуття радості вам забезпечені”.

23 травня вишиванки музика Єва

На сторінці, присвяченій заходу, додають: “З собою мати: вишиванку, друзів, хороший настрій, українську символіку (стрічки, прапори, віночки). Важливо! Цей парад вишиванок може зробити щасливим не лише вас, але й маленьку броварчанку Євангеліну Дяченко http://evadyachenko.com.ua/). Перед парадом о 17:00 буде проведено благодійний розпродаж, гроші з якого підуть на її лікування“.