• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Олег Іваненко намагається встановити світовий рекорд із тріатлону – ВІДЕО

Червень27/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Саме зараз триває 30-годинний 228-кілометровий «марафон» Олега Іваненка. Чоловік, у якого після травми не працює нижня частина тіла, сьогодні зранку здійснив 4-кілометровий заплив у Києві через Дніпро – з правого берега на лівий. А далі рушив у бік Чернігова та назад до столиці. Таким чином спортсмен прагне потрапити до книги рекордів Гіннеса.

Основний, другий, етап Олег Іваненко долає на хендбайку – спеціальному ручному велосипеді. Загальний шлях спортсмена на такому транспорті становить 182 км.

Маршрут спортсмена двічі пролягає через Бровари. Сьогодні зранку друзі, родичі, товариші та колеги Олега Іваненка зустріли чоловіка в рідному місті.

За повідомленням 5 каналу, спортсмен уже подолав Кіпті, що на Чернігівщині, та почав рухатись у зворотньому напрямку згідно з графіком.

Соратник політика, депутат Броварської міської ради Сергій Батюк, закликав зустріти Олега Іваненка ще раз, по дорозі назад. Точкою збору призначив АЗС «Кло», навпроти вул. Київській, 292, о 23:45.

Останній, третій, етап Олег Іваненко долатиме на столичному НСК «Олімпійському» завтра із 5:00 ранку – на інвалідному візку. Дистанція становить 42 км. Закінчення «марафону» заплановане о 12:00 на головній вулиці України, Хрещатику.

Сюжет ТСН (1+1) про марафон “Залізного чоловіка”

Сюжет телеканалу “112 Україна”

Олег Іваненко – спортсмен, параолімпійський чемпіон, лауреат Гордості країни 2007 року, приватний нотаріус, депутат Київської обласної ради від броварського округу у фракції  БПП «Солідарність», в минулому – депутат Броварської міської ради.