• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

АНОНС: VII Міжнародне авторалі серед інвалідів відвідає Бровари

Травень18/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Авторалі серед інвалідів відбудеться 20-22 травня: заходи пройдуть в містах Бровари та Боярка. Організатори обіцяють, що участь в авторалі візьме безпрецедентна кількість екіпажів – 90-100, – про це повідомляє броварський портал At Brovary.

В VII  Міжнародному авторалі серед інвалідів візьмуть участь учасники з усієї України, а також Німеччини, Польщі, Молдови, Придністров’я, Білорусії. З Росії в цьому році екіпажи не запрошували.

Розклад заходів:

  • 20 травня – збір всіх учасників авторалі та заселення їх в столичному готелі
  • 21 травня – старт змагань (м. Боярка) , слалом та фініш змагання (м. Бровари). В Броварах по вул. Гагаріна навпроти будівлі міськради о 14:00 відбудеться автослалом учасників змагання “Каштани Київщини-2016”
  • 22 травня – турнір зі спортивної ловлі риби поплавковою вудкою серед учасників ралі  «Каштани  Київщини-2016»

День та час заходів може змінюватися, повідомляють органзіатори та просять стежити за оновленнями інформації. По всім питанням звертатися за тел. (096) 234-26-24 (Ганна).

5476orig

 

Метою проведення змагань є заохочення інвалідів до занять спортом на автомобілях з ручним керуванням та підвищення майстерності учасників змагань. Програмою змагань передбачені проведення авторалі серед інвалідів, слалом на автомобілях, змагання з риболовлі.

Організаторами виступають Київська обласна асамблея інвалідів (голова – депутат обласної ради Олег Іваненко), Боярський міський ФС клуб інвалідів «ІКАР», Київський міський автомотоклуб (КМАМК), Федерація риболовного спорту інвалідів «РИСІ» за сприяння Київського регіонального центру «Інваспорт» та броварського ГО «Прагнення».