• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

1+1: Броварські тітушка та екс-голова райради причетні до земельного дерибану в Києві – ВІДЕО

Листопад18/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На невістку колишнього очільника Броварської районної державної адміністрації Петра Іваненка та на місцевого нападника на журналістів Павла Чепуру оформлені земельні ділянки на Трухановому острові в Києві. Землею в рекреаційній зоні столиці ті заволоділи незаконно. Такі висновки можна зробити із нещодавнього сюжету телепрограми “Гроші” на каналі 1+1.

За даними журналістського розслідування, ласими шматками дорогої землі посеред Дніпра заволоділи низка чиновників загальнодержавного рівня, силові відомства, а також студенти та вчителі.

Як ідеться в передачі, одним із таких власників виявилась колишня директорка сільської школи у Броварському районі – Галина Іваненко. На неї записано 2 гектари. До слова, одній з учительок цього навчального закладу офіційно належить 8 гектарів Труханового острова.

Журналісти з’ясували, що чоловіком Галини є Олександр Іваненко, який до 2015 року був заступником головного броварського прокурора. А батько Олександра – колишній очільник Броварської районної адміністрації Петро Іваненко.

Примітно, що у цьому корупційному скандалі фігурує також Павло Чепура. Під час передвиборчого візиту Миколи Азарова до Броварів у 2012 році цей чоловік був одним із найактивніших нападників на журналістів. Він перешкоджав відеозніманню та бив по камерах представників преси, розбив телефон журналістці Аліні Дяченко та нападав на активістів, що поширювали на заході листівки проти Партії регіонів і кандидатів від цієї політсили.

Вже згодом “Маєш право знати” довідалось, що Павло Чепура перебував у розшуку податкової міліції в Херсонській області. За даними журналістів 1+1, такий статус у нього зберігається до цього часу. У сюжеті “Грошей” зазначають, що на чоловіка на Трухановому острові оформлені 6 гектарів.

Варто відзначити, що під час виборчої кампанії 2012 року Павло Чепура працював особистим водієм Петра Іваненка, його регулярно бачили у райдержадміністрації. За даними наших джерел, нападник на журналістів є племінником дружини екс-очільника Броварського району.

Згідно з розслідуванням 1+1, ділянки обох броварських власників київської землі оформлював один приватний нотаріус – Аліна Гамзатова. На її офіційному сайті можна побачити, що офіс розташований у Броварах – по вулиці Шевченка, 13, навпроти газконтори.

Фото – Надія Онода