• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Між Києвом і Броварами у 2016 році може з’явитися тролейбусне сполучення – столична влада

Листопад16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом наступного року Київ і Бровари може з’єднати тролейбусна лінія. На розроблення та втілення такого проекту сподіваються у столичній владі. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, зокрема посилаючись на слова директора департаменту транспортної інфраструктури Києва Олександра Козловського.

Як розповіли у прес-службі головного столичного відомства, зараз київські чиновники спільно зі Світовим банком прокладають нові й укрупнюють наявні у місті автобусні маршрути. У процесі відповідного моніторингу і народилась ідея нового міжміського тролейбуса.

Попри 20-річну історію проектування та будівництва “броварського тролейбуса”, у прес-службі запевняють, що тепер чиновники Києва беруться за це питання серйозно. Водночас, наразі нема мови ані про конкретний проект, ані про можливі джерела фінансування будівництва. Однак, зазначають у відомстві, бажання та потреба втілення ініціативи в них є.

Директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Олександр Козловський зазначив, що всі роботи із узгодження планують завершити цього року. А наступного – почати реалізацію проекту. Про це повідомило видання «Город Киев». «Для цього, зі слів Козловського, необхідно буде побудувати тролей, підстанції на шляху руху маршруту, а у Броварах розмістити депо», – зазначає видання.

Водночас, у прес-службі Міністерства інфраструктури України про нове проектування та можливе будівництво нічого не знають. Однак, у відомстві журналістам “Маєш право знати” пообіцяли з’ясувати справжні обставини та повідомити про них. Не вдалося отримати відповідей про тролейбус “Київ-Бровари” і від броварської влади.

Нагадаємо, що про будівництво тролейбусного сполучення між Києвом і Броварами говорять протягом близько 20-ти років. У 2012 році втілення цього проекту було однією із ключових тез передвиборчої кампанії Сергія Федоренка, кандидата в народні депутати від Партії регіонів. Лише того року на проектування та будівництво виділили 131,6 млн грн. Втім, тролейбусну лінію так і не відкрили, а після виборів усі будівельні роботи припинили. На що саме пішли виділені кошти, з’ясувати не вдалось.

Фото – Георгій Чернілевський