• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

Нападника на броварських журналістів оголошено в розшук

Грудень27/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Журналістам «Маєш право знати» стало відомо, що головний фігурант резонансних інцидентів під час візиту до Броварів Миколи Азарова перебуває в розшуку. Павла Чепуру, котрий розбив журналістам знімальну техніку, розшукують херсонські правоохоронці за скоєння ще одного злочину.

Відповідне орієнтування на сайті Херсонської податкової служби опубліковане ще 22 серпня: за вчинення злочину Павла Володимировича Чепуру розшукує Управління податкової міліції. На сайті також розміщено фото Чепури і телефони, куди можна повідомити інформацію про його місцезнаходження.

«МПЗ» відразу зв’язались з херсонськими правоохоронцями та повідомили про можливе перебування злочинця на території Броварів та його вірогідне місце роботи: відомо, що під час виборчої кампанії Чепура працював особистим водієм голови броварської РДА Петра Іваненка. Також під час розмови журналіст «МПЗ» зазначив, що ще з жовтня з Чепурою проводять слідчі дії їхні броварські колеги, проте за весь цей час не здійснили жодної спроби затримати громадянина, розшукуваного за вчинення злочину. У свою чергу херсонські податківці зазначили, що проти розшукуваного порушено кримінальну справу за ст.358 ч.1: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток та штампів. Справу Чепури передано в суд, проте останній злісно ухиляється від слідства.

Як розповів нашому журналісту один з колишніх працівників міліції, з подібними ситуаціями у своїй службовій практиці він жодного разу не стикався. «Таке взагалі важко уявити! «Пробити по базі» людину, щодо якої здійснюються слідчі дії – це один з перших кроків, який зобов’язаний зробити нормальний правоохоронець. Виходить, що в Чепури відбирали пояснення, його опитували, він був під самим носом броварської міліції, але нікому навіть не спало на думку з’ясувати, в яких стосунках із законом даний суб’єкт. Чепуру мали б негайно затримати та повідомити інформацію про його місце перебування у відповідні структури, якщо на нього виставлена «картка розшуку».

В розмові з нашим журналістом херсонський правоохоронець зазначив, що передасть отримані відомості в Головне управління податкової міліції в м. Києві, позаяк саме столичні правоохоронці оголосили Чепуру в розшук. З нами пообіцяли зв’язатись та уточнити деталі, проте за добу журналісту «Маєш право знати» ніхто з правоохоронців так і не зателефонував.

Відтак ми направили листи з описом ситуації в ГУ МВС в м. Києві, в Державну податкову службу, в Департамент внутрішньої безпеки МВС України та Генеральну прокуратуру. Нагадаємо, що справою про перешкоджання журналістській діяльності з боку Чепури займався заст. Броварського міжрайонного прокурора Антон Авер’янов, а з боку міліції – молодший лейтенант Ігор Лисенко. Обидва не знайшли в діях розшукуваного складу злочину.

«Маєш право знати» уважно стежитиме за розвитком ситуації та повідомлятиме про це нашим читачам.

 • avatar
  Тарас Качор
  9 років тому

  А точно цей Чепура і людина якого розшукують в Криму одна і та сама особа?!

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Його розшукують в Херсоні за місцем прописки, але це за подання ГУ ДПМ в м. Києві – злочин він вчинив, я так розумію, саме там. Щодо самої особи: ПІБ збігається, дата народження приблизно така сама. Та і фото на сайті херсонської ДПС хоч і дуже поганої якості, але майже не лишає сумнівів, що той Чепура і “наш” Чепура – одна й та сама особа. В нього достатньо специфічна зовнішність, аби не можна було переплутати. 

   • avatar
    Тарас Качор
    9 років тому

    ну тоді мабуть це він. Та і такі “кадри”, то джентельмени удачі, я не дивуюсь, що він в іншому регіоні замарав свої руки. Побажаю йому, доречі заслужено, забиратися до себе в Херсон і не кайфувати тут біля Києва.