• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

У Броварах подвиг Героїв Крут вшанують смолоскипною ходою

Січень27/ 2015
avatar
Вікторія Оникієнко

Журналістка "Маєш право знати", броварчанка

Qy906oNCQwgУ четвер, 29 січня, патріотично налаштована молодь Броварів влаштовує смолоскипну ходу, приурочену до річниці подвигу Героїв Крут. Організаторами заходу виступили активісти ВМГО «Сокіл», які у такий спосіб хочуть вшанувати пам’ять про українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами у січні 1918 року.

Усіх охочих приєднатися до заходу активісти чекатимуть на Майдані Свободи о 18:30, звідки організованою ходою учасники пройдуть вулицями міста з палаючими смолоскипами.

Молодь з “Соколу” переконана, що про такі сторінки нашої історії не треба забувати, адже “трагедія знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами”. У бою під Крутами українська молодь продемонструвала, що готова вмирати за свою державу. Нині наші юнаки також мужньо й самовіддано захищають Україну у боях на Сході України.

d1-U4A-SKuE

Нагадаємо, Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва.