• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

АНОНС: Круглий стіл щодо молодіжної політики в Броварах

Лютий03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У п’ятницю, 5 лютого, відбудеться круглий стіл на тему «Механізм та координація дій з питань реалізації молодіжної політики у місті Бровари», повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради. Захід пройде у малій залі виконкому (Гагаріна, 15) о 15:00. До обговорення запрошуються керівники молодіжних громадських організацій, лідери учнівського та студентського самоврядування, активна молодь міста.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Обговорення та надання пропозицій до плану заходів міської «Програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів на 2016-2020 роки»

2. Про внесення змін до складу Броварської молодіжної ради

3. Різне

В соцмережах броварську молодь також закликають прийти і сказати своє слово: “Нiхто, окрiм нас самих, не зможе вибудувати гiдну стратегiю розвитку молодi на наступнi 5 рокiв. Той план, який пропонує відділ Молоді та спорту, абсолютно не вiдповiдає запитам та потребам сучасних юнакiв і дiвчат. Тому круглий стіл є надзвичайно важливим зараз для того, аби визначити пріоритети та відстояти своє право на них. Чекаємо усіх небайдужих о 15:00 в малій залі виконкому”.