• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

31 броварчанин вже висловив бажання увійти до Народної Ради. Процес триває

Лютий13/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Круглий стіл БНР 11Вчора у Броварах публічно стартував процес формування Народної Ради. Круглий стіл, на якому ініціативна група презентувала своє бачення Броварської Народної Ради, став першим кроком на шляху до формування органу громадського самоврядування у нашому місті. Тепер броварчанам пропонується спільно обговорити структуру та цілі БНР, а також проаналізувати перелік кандидатів на членство, щоб уже цієї суботи, 15 лютого, на Народному Віче затвердити її склад та концепцію.

На круглий стіл прийшло близько півсотні броварчан, серед яких були як позапартійні громадські активісти, так і члени міських осередків політичних партій. Від ініціативної групи проект концепції та проект структури Броварської Народної Ради презентували Аліна Дяченко («Демократичний Альянс») та Андрій Качор («УДАР»). Вони розповіли, що головна мета створення Народної Ради в Броварах – об’єднати активних та небайдужих громадян. При цьому вони підкреслили, що надзвичайно важливо, щоб цей процес проходив максимально прозоро та відкрито.

Круглий стіл БНР 08

Круглий стіл БНР 03

Круглий стіл БНР 04

Стосовно функцій майбутньої Ради, то, на думку ініціаторів, їх має бути три – координація спротиву злочинному режиму в Броварах (своєрідний революційний комітет), напрацювання пропозицій щодо розвитку міста (альтернативна «міська рада») та постійний громадський контроль за владою (реальна громадська рада).

Концепція БНР

У структурі Броварської Народної Ради ініціативна група запропонувала створити 7 напрямків: організаційний; інформаційний; з питань самооборони та безпеки; з питань люстрації та бойкоту; по створенню страйкомів; антикорупційний та з питань розвитку міста. В учасників круглого столу виникла дискусія з приводу доцільності такої кількості напрямків. Дехто пропонував об’єднати окремі з них, зокрема організаційний з інформаційним, а також антикорупційним з люстраційним. Також була ідея доповнити перелік напрямком по створенню мережі волонтерів для системної мобілізації громадян. Структура БНР

Після обговорення усім учасникам круглого столу було запропоновано висловитись, чи хочуть вони увійти до складу Броварської Народної Ради і якщо так, то який напрямок їх цікавить. Майже всі присутні заявили, що хочуть активно долучатись до роботи Ради, лише кілька людей відмовилось, оскільки не мешкають у Броварах або не мають достатньо часу для такої діяльності. Щодо напрямків, то найбільш популярним виявився з питань самоборони та безпеки, при чому участь у ньому зголосились взяти не лише чоловіки, а й кілька жінок. Другим за кількістю бажаючих виявився напрямок з питань розвитку міста. Ще чотири напрямки набрали приблизно однакову кількість охочих – 5-7 осіб: організаційний, інформаційний, антикорупційний та з питань люстрації і бойкоту. Лише один напрямок залишився взагалі поза увагою – по створенню страйкомів.

Круглий стіл БНР 07

Круглий стіл БНР 09

Круглий стіл БНР 02

На круглому столі також були присутні кілька депутатів Броварської міської ради. Щодо доцільності включення їх до складу Народної Ради виникла дискусія. Дехто виступав за те, щоб обмежити право депутатів входити до Ради і делегувати від них лише одного представника. Проте більшість учасників круглого столу погодилась, що депутатів міськради, які нині на боці народу, не так вже й багато, тому можна всіх бажаючих включити в список кандидатів на членство в Народній Раді.

Круглий стіл БНР 12

Круглий стіл БНР 05

Круглий стіл БНР 10

За підсумками круглого столу до складу Броварської Народної Ради захотіли увійти 31 особа, з яких 13 громадських активістів, 14 партійців та 4 депутата міськради. Публікуємо список цих осіб для того, щоб громада Броварів могла обговорити їх кандидатури та висловити свої зауваження й побажання.

Кандидати на членство у Броварській Народній Раді:

 1. Стрельченко Лідія, громадський активіст
 2. Мельничук Ігор, громадський активіст
 3. Шевчук Андрій, громадський активіст
 4. Кузеванов Сергій, громадський активіст
 5. Валігура Ганна, громадський активіст
 6. Шаповалов Андрій, громадський активіст
 7. Голець Сергій, громадський активіст
 8. Ткаченко Віктор, громадський активіст
 9.  Рубінець Валерій, громадський активіст
 10.  Кандиба Андрій, громадський активіст
 11.  Губенко Вадим, громадський активіст
 12.  Гринчук Олександр, громадський активіст
 13.  Щагаков Андрій, громадський активіст
 14.  Володимир Кузнєцов, партія «УДАР»
 15.  Нечипоренко Сергій, ВО «Свобода»
 16.  Федоренко Андрій, партія «УДАР»
 17.  Загурський Роман, партія «УДАР»
 18.  Шевчук Олег, ВО «Свобода»
 19.  Дяченко Аліна, партія «Демократичний Альянс»
 20.  Качор Андрій, партія «УДАР»
 21.  Скотніков Юрій, ВО «Свобода»
 22.  Балабаєв Андрій, партія «УДАР»
 23.  Бегека Анатолій, партія «УДАР»
 24.  Жук Роман, партія «Батьківщина»
 25.  Яровенко Оксана, партія «УДАР»
 26.  Батюк Сергій, партія «УДАР»
 27.  Скочко Олексій, партія «УДАР»
 28. Чередник Юрій, депутат міськради, фракція «УДАР»
 29.  Сімутін Роман, депутат міськради, фракція «УДАР»
 30.  Антоненко Віктор, депутат міськради, позафракційний
 31.  Плакся Юрій, депутат міськради

Крім того, ініціативна група закликає активних броварчан висувати свої кандидатури для включення у список, який буде винесено на затвердження на Народному Віче 15 лютого. Заявки можна надсилати на електронну скриньку [email protected] до 14 лютого 2014  (включно). Також усіх, кого цікавить діяльність Броварської Народної Ради, ініціатори запрошують приєднуватись до її груп у соціальних мережах: ВКонтакті та Фейсбук, стежити за новинами, коментувати кандидатури, проект структури та концепції тощо.

Фото – Марії Придьми

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  +1!
  Антикорупційний та з питань розвитку міста – це круто! Сподіваюсь, можна буде одночасно в обох напрямках працювати? :)

  • avatar
   Lidija Strelchenko
   9 років тому

   Можна) Долучайся)

   • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    Желание управлять само по себе похвально, однако это уже было давно”..”Каждая кухарка сможет управлять государством!” … Помимо желания у кандидатов в “народную” есть ещё какие нибудь достоинства, способности, опыт, соответствующее образование? Или только как в “Собачьем сердце” гимны петь – наше всё? Наличие и чёткая “оформленность” комитетов вообще удивляет :) Если ущемление прав человека допускается только со стороны действующей власти(между прочим в которую вы так рвётесь :) ) то думаю вам ещё рановато во власть, нет широты взглядов. А наличие двух абсолютно одинаково направленных комитетов (люстрации и бойкотов, и забастовочного) и отсутствие хоть одного общественно-экономически направленного комитета, вообще наталкивает на мысль, что работать никто не собирается. :) На ум приходят только слова великого русского классика: “А вы друзья, как ни садитесь, Все в музыканты не годитесь”.

 • avatar
  Андрій
  9 років тому

  Вибачте, що трохи не в тему:
  в ніч з середи на четвер вулицею Грушевського у м. Бровари невідомі зловмисники вибірково псували автомобілі з дніпропетровськими і донецькими номерами

  Звертаюся до цих виродків: погляди людини не завжди залежать від регіону реєстрації! Ви пошкодили майно людей, які допомагають Майдану, дітям з проблемних родин і малозабезпеченим родинам міста Бровари.

  Якщо у вас багато сміливості, то ви трошки помилилися містом – демонструйте вашу сміливість на тій же вулиці у столиці. А якщо мешканці наших будинків зловлять вас, то будете благати сдати вас Беркуту

  Такими діями ви налаштовуєте громадян до взаємної ненависті. Схаменіться!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Андрію, думаю, що саме на це вони й розраховують – на взаємну ненависть. Регіонали хочуть поділити і володарювати, тому й розпочинають такі провокації.
   Повідомляйте більше інформації: фото, номери

   • avatar
    Андрій
    9 років тому

    Так, можливо, провокатори

    Подробиці такі: подзвонив сусід, каже, колесо спустило, виходжу – 20 дірок у 4 колесах, щойно полагодили, так що фото не зроблю, номера, вибачте, писати не буду. Машина стояла між Грушевського 17В і 21.

    Пішов вчора на шиномонтаж (біля АТБ), там черга з донецькими і дніпропетровськими номерами така сама історія. Може сьогодні там ще хтось латається