• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

9 травня у Броварах обмежаться вшануванням пам’яті загиблих

Травень08/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

9ad9d48-never-againЗа інформацією броварського виконкому, наданою у відповідь на звернення Народної Ради, 9 травня о 10:00 у Броварах відбудеться покладання квітів до пам’ятника загиблим броварчанам та інших пам’ятників і пам’ятних знаків, а також планується робота польової кухні в парку “Перемога”.

Нагадаємо, активісти Броварської Народної Ради звернулись до броварської влади з вимогою обмежити офіційні заходи масового характеру під час відзначення 69-ої річниці завершення Другої світової війни у Броварах. Міські очільники відповіли на це, що вони обмежили кількість офіційних заходів приурочених Дню Перемоги, “у зв’язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією в Україні”.

Відповідно цього року не буде “живого коридору” та ходи ветеранів, а також святкового концерту. Як повідомляє відділ культури на своєму сайті, 9 травня біля пам’ятника загиблим броварчанам з 10:00 відбудеться молебень за жертвами Війни – «Молитва за мир» за участю голів усіх конфесій, пройде церемонія покладання квітів за участю героїв війни та громади міста.

Також 9 травня міський велоклуб «Атлас» проведе велотуристичні змагання, присвячені Дню Перемоги. Збір учасників почнеться об 11:30 біля літака в парку «Перемога». Самі велоперегони стартують о 12:30 біля стадіону «Спартак».