• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Чому свідомій людині потрібно долучатись до Броварської Народної Ради?

Лютий12/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

inclusive-society-300x293Сьогодні о 19:00 у Броварах відбудеться один дуже важливий, на мою думку, захід з дещо офіціозною назвою – круглий стіл по формуванню Броварської Народної Ради. Попри те, що звучить це не дуже надихаюче, на нього варто прийти. Принаймні щоб дізнатись, що це власне за Народна Рада, хто хоче увійти до її складу та найголовніше – чим вона планує займатись. Однак є ще ряд причин, через які варто взяти участь у формуванні Броварської Народної Ради, особливо якщо ви вважаєте себе активною, але аполітичною особистістю.

По-перше, найважливіша мета у цієї Народної Ради – згуртувати активних броварчан. Не лише політиків, не лише громадських активістів, а всіх тих людей, яких події на Майдані пробудили від сну громадської пасивності. Якщо вам набридли мітинги з полум’яними промовами, але без реальних кроків та дій, то ця Народна Рада – шанс змінити формат протестної боротьби. І не лише боротьби, а й загалом громадської активності. І для цього необхідно, щоб у складі цієї ради громадськість була представлена якнайширше.

По-друге, об’єднуватись потрібно не просто заради об’єднання, а довкола конкретних цілей та завдань. В іціативної групи по формуванню цієї Ради, до складу якою я входжу, є певне бачення її мети, структури та напрямків діяльності. Проте ми вважаємо необхідним обговорити наші ідеї у широкому колі та почути слушні зауваження та пропозиції під час круглого столу. На нашу думку, нині головними цілями БНР є координація опору злочинному режиму у нашому місті та створення альтернативного  бачення розвитку Броварів, проте ми відкриті до ідей.

По-третє, для нас принципово, щоб процес формування Броварської Народної Ради відбувався у максимально прозорий та відкритий спосіб. Ми не збираємось тишком-нишком сформувати перелік людей та самі його затверджувати. Сьогоднішній круглий стіл – це лише перший крок на шляху до створення дієвого органу громадського самоврядування. Сьогодні ми презентуємо наше бачення БНР, люди зможуть висловити свої пропозиції і після цього усі охочі зможуть свідомо заявити, що вони хочуть увійти до складу Ради. Перелік кандидатів буде оприлюднено для громадського обговорення, крім того, нові люди також зможуть заявляти про бажання долучитись до Народної Ради, тобто список буде доповнюватись. А цієї суботи, 15 лютого, о 12:00 на Народному Віче ми представимо всіх кандидатів громаді та разом затвердимо склад Броварської Народної Ради.

Тому я ще раз закликаю усіх броварчан, яких сколихнув Майдан, не залишатись осторонь і не чекати, що хтось знову все зробить за вас. Замість того, щоб вкотре критикувати опозицію чи ще когось, прийдіть у доведіть, що ви можете краще! До зустрічі о 19:00 в на вул. Гагаріна, оф. 39 (офісний центр “Ліза” навпроти ринку).

 • avatar
  Ирина Буяковская
  9 років тому

  Мне неизвестны разы призывов хоть кого-то: организаторов, инициаторов встречи в 19.00 в оф.39 в ТЦ”Лиза” по формированию БНР, выборов членов БНР. После того, как я прочитала статью журналиста Алины Дяченко в МПЗ, я одна такая?А где же “прозорість, люстрація, публічність,…. донесена широкому колу громади,,…”.По-моему , опять я увидела прошлогодние, а теперь и наяву, грабли: члени БНР – члены “семьи”, рабочие отношения между членами БНР на основе корпоративности, партийности,преданности,семейности,… опять маленький дерибанчик должностей, обязанностей, ответственностей…..Народ( а это и я) где-то там, вне оф.39 в ТЦ “Лиза”, мог , должен , обязан был бы выбрать 2/3 народных голосов БНР, которая могла бы стать с самого начала легитимной! Должно было быть не потому что я хочу-не хочу, а потому что по ЗАКОНУ, а иначе,я просто не понимаю, почему БНР, а БР, кто или что привлекло в БНР букву”Н”?…а стало так, как написала журналист МПЗ А.Дяченко :” Тому я ще раз закликаю усіх броварчан, яких сколихнув
  Майдан, не залишатись осторонь і не чекати, що хтось знову все зробить
  за вас. Замість того, щоб вкотре критикувати опозицію чи ще когось,
  прийдіть у доведіть, що ви можете краще! До зустрічі о 19:00 в на вул.
  Гагаріна, оф. 39 (офісний центр “Ліза” навпроти ринку). Як , на мою думку, це справжнісінький – пэчворк!(одеяло из лоскутов своими руками).

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Ірино, дивно читати Ваше обурення, що ніхто з організаторів чи ініціаторів на закликав прийти на круглий стіл, під закликом прийти на круглий стіл.

   Крім того, ми публікували окремий анонс цього круглого столу за день до проведення круглого столу, і активно поширювали цю інформацію у соціальних мережах. Власне, з нашого сайту та соцмереж про цей круглий стіл і дізналась більшість учасників з 50. Тому важко назвати наш захід “мєждусобойчиком”, адже на ньому було багато нових та цікавих людей.
   Сам круглий стіл нічого не затверджував та не створював. Ми лише обговорили структуру та концепцію Броварської Народної Ради та запитали у присутніх, хто хоче увійти до її складу. Всі ці люди стали кандидатами на членство і їх має затвердити завтрашнє Народне Віче, яке заплановане на 12:00. Приходьте!

   Ось який перелік кандидатів на членство у Броварській Народній Раді:станом на 17:00 14 лютого:

   1. Валігура Ганна, громадський активіст
   2. Голець Сергій, громадський активіст
   3. Гринчук Олександр, громадський активіст
   4. Губенко Вадим, громадський активіст
   5. Кандиба Андрій, громадський активіст
   6. Кир’ян Євген, громадський активіст
   7. Кузеванов Сергій, громадський активіст
   8. Мельничук Ігор, громадський активіст
   9. Рубінець Валерій, громадський активіст
   10. Стрельченко Лідія, громадський активіст
   11. Ткаченко Віктор, громадський активіст
   12. Шаповалов Андрій, громадський активіст
   13. Шевчук Андрій, громадський активіст
   14. Щагаков Андрій, громадський активіст
   15. Балабаєв Андрій, партія «УДАР»
   16. Батюк Сергій, партія «УДАР»
   17. Бегека Анатолій, партія «УДАР»
   18. Володимир Кузнєцов, партія «УДАР»
   19. Дяченко Аліна, партія «Демократичний Альянс»
   20. Жук Роман, партія «Батьківщина»
   21. Загурський Роман, партія «УДАР»
   22. Іллюхін Сергій, партія «Демократичний Альянс»
   23. Качор Андрій, партія «УДАР»
   24. Купрій Валерій, партія «УДАР»
   25. Нечипоренко Сергій, ВО «Свобода»
   26. Сімутін Роман, депутат міськради, фракція «УДАР»
   27. Скотніков Юрій, ВО «Свобода»
   28. Скочко Олексій, партія «УДАР»
   29. Федоренко Андрій, партія «УДАР»
   30. Шевчук Олег, ВО «Свобода»
   31. Яровенко Оксана, партія «УДАР»