• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

АНОНС: 25 червня жінки Броварів розмовлятимуть про бізнес та красу

Червень21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї неділі у Броварах відбудеться public talk на тему жінка та бізнес – як розвиватися та досягати цілей, при цьому залишаючись у гармонії із собою. Організаторки проведуть захід у SOUS CAFE, вхід – 50 грн, зібрані кошти підуть на закупівлю книг для броварської бібліотеки.

“Зустріч запланована для того, аби розказати, що бізнес можна робити (або починати робити) і в Броварах, – розповідає одна з організаторок Марія Придьма.Для того, щоби познайомитися з активними дівчатами та дізнатися, чому їм це цікаво робити. Дізнатися, з якими проблемами та кризами їм довелося стикатися. Якщо формат зустрічей “піде”, то ми не думаємо обмежувати коло самими лише жінками, плануємо робити подібне і для чоловіків, запрошувати на зустрічі різних інтересних людей”.

Марія Придьма. Фото з FB

Захід “Public Talk: Жінки. Бізнес vs краса” відбудеться 25 червня о 12:00 в SOUS CAFE, за адресою: бульв.Незалежності, 17. Для участі просять зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/33KkagohlaUBVtk53.

Спікерами на зустрічі будуть:

Вартість — 50 грн. Кошти, зібрані на заході, організаторки планують витратити на придбання нових книг для броварської бібліотеки. Гостям обіцяють приємні подарунки. Також зазначають, що захід є kid friendlу.

“Вони прагнуть бути кращими, розвиватися та досягати нових вершин. І при цьому залишаються жіночними та тендітними. Як вони добились цього? Це однозначно не магія. Адже за кожною мрією, яка збулася, стоїть невидима нашим очам тяжка праця. Наш public talk — це не розмови про високе. Це — про те, як добиватися цілей, про гармонію в собі, про виховання дітей та ведення бізнесу. І все це одночасно”, – йдеться в описі події.