• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

АНОНС: 29 червня броварчан безкоштовно проконсультують щодо небезпечних захворювань

Червень23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наступної середи, 29 червня, у середмісті Броварів відбудеться благодійна акція з профілактики небезпечних захворювань. Охочих протестують на ВІЛ-інфекцію та проконсультують щодо туберкульозу і гепатитів. Про це йдеться в новині на сайті Броварської міської ради.

Як зазначено в повідомленні, благодійний захід відбуватиметься з 10:00 до 15:00 на майдані Свободи, поблизу відділення «Укрпошти».

У рамках проведення профілактичної акції організатори запланували:

  • встановлення автомобіля мобільної амбулаторії, в якому буде проводитись безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ інфекцію;
  • консультування соціальними працівниками Всеукраїнської благодійної організації організація «КОНВІКТУС-УКРАЇНИ», щодо інфікування захворювань туберкульозу та різновидів гепатиту;
  • інформування громадськості про профілактичні засоби та безпечну поведінку, розповсюдження відповідної літератури та засобів особистого захисту.

Як ідеться в новині, акцію влаштовує всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС-УКРАЇНИ» спільно з Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичними працівниками кабінету «ДОВІРА» Броварської центральної районної лікарні та Броварською міськрайонною організацію Товариства Червоного Хреста України.

За довідковою інформацією організатори просять звертатися за адресою: вул. Гагаріна, 15, каб. 101 або за телефонами 4-61-64 та 6-11-86.