• Сьогодні: Вівторок, 17 Травня, 2022

АНОНС: 3 червня закликають допомогти почистити озеро в парку «Перемога»

Травень19/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На початку літа волонтери за допомогою спеціального дайверського спорядження планують очистити штучне озеро центрального парку від сміття. Для цього їм необхідні помічники, які працюватимуть лише на поверхні – переноситимуть мішки вибраного з дна непотребу та збиратимуть його довкола озера. Про це повідомив дайвер Володимир у Фейсбуку.

Нагадаємо, волонтер оголосив про можливий екологічний захід ще у березні. Тоді він попросив проголосувати за пропозицію користувачів Фейсбуку. Згодом Володимир повідомив дату і час зустрічі. Прибирання відбудеться 3 червня, початок о 12:00.

Як зазначив волонтер, він зі своїми друзями-однодумцями багато років бере участь у такій акції, але не у Броварах. Раніше чистили озера у Києві та на Київщині. Вони – дайвери, які працюють на воді із необхідним спорядженням, а також люди, що займаються підводним полюванням.

Щодо організації чищення водойм, Володимир зазначає: «Ми беремо з собою на дно мішки з сітки, шукаємо сміття та все що створює забруднення і піднімаємо на поверхню. Люди, які на поверхні, а це усі небайдужі, також беруть мішки в свої «золоті» рученьки та йдуть навколо водойми і шукають теж усіляке сміття. Потім зносять його на одне вказане місце. Далі адміністрація міста надає транспорт і працівники завантажують все те добро, яке ми зібрали, та везуть на звалище. І все оце і є участь в Міжнародній акції по очищенню навколишньої водойми. І зрештою всі раді що ми разом прибрали нашу природу. За це все всім учасникам буде винагорода: дітям цукерки, дорослим квас та напої.»

 • avatar
  Крук
  5 років тому

  Рік назад коли в цій пожежній водоймі було мало води , випарувалась ,
  залишалося ще трохи почекати , або викачати і нормально почистити.
  Заразом відремонтувати чашу по всьому периметру ,
  бо вона вже давно потребує капітального ремонту .
  Так ні , взяли ідіоти і накачали знову води .
  Нагадую це не озеро , це просто тимчасовий пожежний басейн який треба іноді ремонтувати .