• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

АНОНС: 5-6 листопада в ТЕРМІНАЛІ пройде благодійний міжнародний фестиваль-конкурс

Жовтень21/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої і юнацької творчості International Charity Festival “Inna-Brovary” в підтримку онкохворих мешканців Броварщини пройде 5-6 листопада в Броварах. Засновником благодійного заходу виступає Фонд «ІННА», а співзасновниками – Броварська міськрада і Броварська міська дитяча музична школа. До участі в конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці – заявки приймають до 25 жовтня.

Броварський благодійний фонд допомоги онкохворим «ІННА» організовує фестиваль-конкурс, метою якого є, з одного боку, сприяння розвитку майстерності творчої молоді, з іншого боку, за рахунок фінансових пожертв учасників заходу і глядачів – надання допомоги онкохворим мешканцям Броварського району. Як стверджують засновники фестивалю, такий захід відбуватиметься в Україні вперше.

1472664135_22222

Детальна інформація про конкурс викладена на сайті фонду а також на сторінці у FB. Програма фестивалю складається із виступів солістів і колективів в номінаціях: «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія». Вік учасників – від 9 до 21 року. Розглядається також участь у конкурсі молоді із Франції, Італії, Польщі, Естонії, Білорусії, КНР, США і інших країн. Для визначення переможців конкурсу створене журі, до складу якого увійшли спеціалісти в області музичного мистецтва і хореографії.

Фестиваль пройде на сцені концерт-холлу ТРЦ ТЕРМІНАЛ у Броварах (вул.Київська, 316): 5 листопада – відбірковий тур в номінації «Хореографія», «Вокал» (естрадний) і «Оригінальний жанр», а 6 листопада – фінал і гала-концерт. Ведучою на цьому заході буде  Ірина Суворова – викладач вокалу Петрівської школи мистецтв Києво-Святошинського району. Благодійний внесок для глядачів на кожний конкурсний день складатиме 30 грн і вноситиметься при вході в глядацьку залу.

8a7ad6e6491e01adf872459521334b8c

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку. Із положенням про міжнародний конкурс і формою заявки можна ознайомитись за ЦИМ посиланням. Заявки приймаються до 25 жовтня 2016 року.

Довідки  можна отримати за телефонами: (093) 240-14-12 і (098) 466-29-89, а також: [email protected]