• Сьогодні: Четвер, 9 Грудня, 2021

АНОНС: Польське товариство “Родина” запрошує на концерт “Родинні зустрічі”

Листопад28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

В суботу, 3 грудня, у Броварській міській дитячій школі мистецтв відбудеться концерт “Родинні зустрічі”. Перед концертом буде проходити благодійний ярмарок та збір книжок для дітей. Про це йдеться в оголошенні на сайті Броварського відділу культури.

За словами організаторів концерту, Польського культурно-освітнього товариства “Родина, на захід запрошено київський танцювальний колектив “Поляни з-над Дніпра”. Також виступати будуть й броварські діти: вони співатимуть та читатимуть вірші.

Концерт відбудеться 3 грудня, о 16:00, за адресою: бул.Незалежносіті, 12-Б. Додаткова інформація за телефонами: (04594) 5-15-97.

koncert_rodyna_3-12-16

«Перед концертом буде організований ярмарок, у якому братимуть участь всі члени нашого товариства. Зокрема, діти продаватимуь свої вироби: листівки, прикраси, випічку тощо. Також, у нас відбудеться збір книжок для дітей: вже прочитану книгу, в хорошому стані, можна подарувати іншій дитині. Зібрані книги та придбані за ярмаркові кошти солодощі чи канцтовари ми надішлемо дітям, батьки яких загинули на війні», – повідомляє голова товариства «Родина» Олена Новак.

Товариство «Родина» об’єднує мешканців Броварщини, які мають польське походження і прагнуть зберегти й передати своїм дітям мову, традиції, культурні та духовні цінності пращурів.