• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

АНОНС: 3 березня брати Капранови презентуватимуть “Забудь-річку” у Броварах

Лютий28/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї п’ятниці відбудеться творча зустріч із Дмитром та Віталієм Капрановими. Видатні українські письменники та видавці приїдуть до Броварів презентувати свій роман “Забудь-річка”. Про це повідомляють у відділі культури Броварської міської ради.

Як зазначають організатори, зустріч відбудеться 3 березня о 17:00 у приміщенні броварської міської бібліотеки. Адреса закладу: бульв. Незалежності, 5. Вхід вільний.

У відділі культури також зазначають, що брати Капранови привезуть із собою іще 6 своїх творів, які, ймовірно, будуть подаровані бібліотеці.

“Забудь-річка” – роман, який Дмитро та Віталій Капранови писали протягом 4-х років. За сюжетом, троє молодих людей потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.