• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

АНОНС: “ДемАльянс” збирає броварчан на круглий стіл “Відставка Сапожка: за і проти”

Листопад04/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський “ДемАльянс” ініціює круглий стіл на тему “Відставка Сапожка: за і проти”. Позаяк думки з приводу того, чи повинен залишатися новий старий міський голова на своїй посаді, розділилися, демаяльянсівці запрошують усіх бажаючих до відкритої дискусії. Зустріч відбудеться завтра, 5 листопада, о 19:00 за адресою: бульв. Незалежності, 14, зал № 30.

“Попри 47,8 %, які Ігор Сапожко набрав на виборах мера Броварів, дуже багато броварчан говорить про необхідність відправити його у відставку. Адже склад міської ради на 2\3 становлять політичні партії, які не підтримували екс-регіонала Сапожка і деякі з них його дуже гостро критикували. Тобто сценарій цілком можливий. Очевидно, що це питання потребує більш глибокого обговорення, ніж це дає можливість фейсбук. Відтак для пошуку ефективного та справедливого рішення ми організовуємо відкриту дискусію на цю тему – за участі усіх бажаючих, хто хоче висловитись та почути аргументи іншої сторони”, – повідомили демальянсівці в соцмережах.

Тому усіх бажаючих запрошують на круглий стіл на тему “Відставка Сапожка: за і проти”, що відбудеться у четвер, 5 листопада, о 19:00  за адресою: бульв. Незалежності, 14, офісний центр (вхід з двору), зал № 30 (4-й поверх).

“Давайте, обмінюючись аргументами, виробимо такий сценарій дій, який у рамках закону дозволить нам забезпечити інтереси виборців”, – закликають організатори та пропонують наступний план дискусії:

Яка процедура відставки міського голови: скільки потрібно голосів; відкрите чи таємне голосування; які потрібні підстави?

Коли реально можлива відставка: на першій сесії; після обрання секретаря; через рік?

Які є важелі стримувань і противаг Сапожку, якщо він залишається на посаді: сильна фігура секретаря; активні голови депутатських комісій; нові заступники?

Які будуть наслідки: що буде, якщо відправити мера у відставку зараз; якщо через рік; якщо взагалі не відправляти.

 • avatar
  City Shop
  6 років тому

  Это до чего же нужно опуститься, что бы вот такое в голову придти могло? Ну “профукали” вы в честной борьбе (голосовании) это место, нет у вас достаточного опыта и количества поддержки – умейте признавать собственную “несостоятельность”! У меня после прочтенного “креативного подхода” и “плана дискусии” всего один вопрос – вы там какой “план” курите? Очень вы напоминаете сейчас “былую власть”… Сделать все возможное и не возможное, пусть даже маразматичное… Видать “папики” вложившие в вашу “компанию” не малую копейку теперь просят отрабатывать “вложенное”? И еще есть ньюанс – а почему у этой статьи нет автора? Видать вырабатывая “сценарій дій” автор реально сам понимал что это просто “бред”…

  • avatar
   Анна Боженко
   6 років тому

   А я Вам отвечу кто автор .Строчит статейки качур,диктует алина дяченко.План дий,план дий.Как дети малые,не хочу Сапожка и все.Одно могу сказать,с таким состовом депутатов сесии будут проходить весело,задорно , шумно -постоянно действующий шапито.Ща подтянутся остальные неадекваты депутаты на сессию и гастрольный сезон можно считать открыт.

 • avatar
  Юрий Король
  6 років тому

  Андрій! З повагою до Вас відношусь – але вже набридло читати: “Сапожко такий – Сапожко сякий”. Вже, відверто кадучи, трішки навіть не корректно з Вашої сторони. Пропоную переключитися та зайнятись дійсною допомогою місту. Висвітлювати недоліки, ндопрацювання з боку служб міста тощо. Ось, наприклад, тротуар біля АТЛ на розвилці тоне у воді. Дренажу нема, дощова вода збирається поколіна. Пройти по вулиці біля АТЛ, як і зайти у приміщення магазину, можливо хіба що у ластах і з аквалангом. Треба допрцювати тротуар дренажем. Допоможіть місту, висвітлюючи реальні проблеми. Дякую