• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Біля 6-ї школи знайшли труп: лежав на смітнику близько місяця, – поліція

Травень24/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Учора на смітнику в закинутій будівлі поблизу 6-ї школи знайшли тіло людини. Померлий лежав там близько місяця і вже почав розкладатись. Небіжчик найймовірніше був безхатьком. За попередньою інформацією судмедекспертів, помер ненасильницькою смертю. Про це нашим журналістам розповів прес-секретар поліції Київської області Микола Жукович.

Як зазначив речник правоохоронного органу, тіло знайшли вчора зранку. Судмедексперти не виявили зовнішніх ознак насилля над небіжчиком. Водночас, про причини смерті говорити зарано: фахівці мають провести судмедекспертизу. Для цього тіло забрали до моргу.

Микола Жукович вказує, що наразі особа померлого не встановлена. Однак, за попередньою інформацією, він був безхатьком. Ступінь розкладення тіла дозволяє говорити, що небіжчик лежав на смітниках близько місяця. На диво, – зазначає речник поліції, – тіло не обгризли собаки.

У 6-й школі розповіли, що труп знайшли уздовж залізниці попід гаражами, які простягаються в бік Торгмашу. А також заперечили поширену раніше інформацію, мовляв тіло було знайдене під час прибирання на подвір’ї навчального закладу. Про те, що небіжчика виявили поза територією школи, зазначив також і Микола Жукович.

Нагадаємо, взимку минулого року на стадіоні школи-інтернату знайшли тіло жінки. Експертиза тоді не виявила ознак насильницької смерті, небіжчиця померла від переохолодження. А весною на території броварського лісництва мешканець Київщини виявив труп молодої жінки, яка пролежала близько півроку.

Фото – Маєш право знати (Дмитро Карпій), At Brovary