• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

Благодійний фонд «Інна» запрошує онкохворих броварчан на безкоштовну реабілітацію

Квітень26/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна», який діє в Броварах  уже 3 роки, організовує для онкохворих мешканців міста чергову поїздку на безкоштовну реабілітацію. Наразі відбувається набір у три групи, які поїдуть на оздоровлення у травні, серпні та вересні цього року.

«Реабілітація для онкохворих не менш важлива, ніж саме лікування, – каже засновниця  Благодійного фонду допомоги онкохворим «Інна» та його президентка Людмила Магура. – Та в Україні хворим на рак відсутня належна державна підтримка. І судячи з усього держава ще не скоро створить всі необхідні умови для повернення онкохворих до повноцінного життя. Тому наш фонд вирішив самотужки робити перші кроки в напрямку оздоровлення підопічних фонду, і завдяки підтримці з міського бюджету минулого року вдалося втілити в життя першу в Україні пілотну програму реабілітації».

У рамках цієї програми 10 онкохворих броварчан пройшли системне оздоровлення в одному із санаторіїв Київщини. Для цього в 2016 році депутати Броварської міськради виділили 42 тис грн. Цьогоріч сума на реабілітацію онкохворих містян зросла майже в 7 разів і склала 280 тис грн. (Усього на лікувавання тяжкохворих було виділено 580 тис грн). За ці кошти в 2017 році  Благодійний фонд «Інна» планує оздоровити 50 броварчан, які пройшли лікування від важкого недугу.

Перша група з 9 підопічних фонду з 24 квітня вже проходить оздоровлення в лікувально-реабілітаційному центрі ім. Гуца, що  в с. Капітанівка Києво-Святошинського району.

Реабілітаційний центр ім. Гуца, с. Капітанівка

Саме там протягом двох тижнів броварчани, хворі на рак, і будуть відновлювати своє здоров’я після виснажливого лікування. 14 днів підопічні Фонду під постійним медичним наглядом відвідуватимуть заняття із лікувальної фізкультури, тренажерну залу, плаватимуть у басейні, отримуватимуть фіто- і ароматерапію, відпочиватимуть у кімнаті релаксу.

Обов’язковою складовою реабілітації є і психологічна підтримка. Протягом усього курсу реабілітації підопічних фонду супроводжуватиме психотерапевт, психоонколог, автор книги із психоонкології «Канцерогенный ум. Психосоматические механизмы рака» Владислав Матреницький. Передбачено проведення з пацієнтами безкоштовних як групових занять, так й індивідуальна робота. Перевезення підопічних фонду до місця реабілітації та у зворотному напрямку на благодійній основі забезпечує броварський перевізник – фірма «Автопас-К».

Поїздку на реабілітацію наступних двох груп заплановано у травні, серпні та вересні. Наразі Благодійний фонд «Інна» приймає заявки на оздоровлення  від броварчан, яким поставлено діагноз «рак» незалежно від дати. Телефони для довідки: 067 78 89 433 та 093 240 14 12.

Нагадаємо: у 2017 році в рамках міської програми «З турботою про кожного» на безкоштовні ліки онкохворим депутати виділили 300 тис грн. Наркотичні анальгетики за рецептом лікаря (і сімейного також) можна безкоштовно придбати в одній із аптек столичного комунального підприємства «Фармація». Найближчі аптеки знаходяться у столиці за адресами: аптека №113, вул. Гагаріна 2/35, тел.: 558-17-36 та аптека № 79, вул. Перова, 15, тел.: 540-50-60.

 Фото – надані фондом “Інна”