• Сьогодні: Субота, 27 Лютого, 2021

Боротьба з «тіньовим налом»: податківці Броварів викрили «конвертаційний центр»

Червень08/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наприкінці травня цього року співробітниками податкової міліції ліквідовано «конвертаційний центр», який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку, – повідомляє Броварська ОДПІ на офіційному сайті Броварської міської ради.

Під час ліквідації «конвертаційного центру» виявлено 36 суб’єктів господарської діяльності з ознаками «фіктивності», які використовувались у злочинних схемах ухилення від сплати податків. Загальний обсяг реалізації послуг даних СГД склав понад 240 млн грн, у тому числі сума неправомірно сформованого податкового кредиту склала більш ніж 40 млн грн.

Проведено 14 обшуків у житлових приміщеннях, автомобілях та офісі учасників злочинної групи, в ході яких вилучено 25 печаток підприємств з ознаками «фіктивності» та бухгалтерські документи, що підтверджують ухилення від сплати податків, 30 одиниць комп’ютерної техніки (комп’ютери, ноутбуки, магнітні накопичувачі інформації, пристрої Інтернет зв’язку), які використовувались у злочинній діяльності. Вилучено готівкових коштів у сумі понад 1 млн грн.

Джерело: сайт Броварської міської ради