• Сьогодні: Понеділок, 24 Січня, 2022

Броварських податківців спіймали на вимаганні хабаря?

Липень22/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

завантаженняМинулої п’ятниці у фейсбук-групі “Бровари” одна з користувачок запитала про деталі подій, які відбулись цього дня у Броварській податковій інспекції. Один поінформований броварчанин у коментарях до її посту розповів, що то “взяли за хабаря одного пана”, проте прізвищ він не зазначив, лише додав “поважного пана”. А через кілька годин на сайті обласної прокуратури з’явилось офіційне повідомлення про те, що в Київській області «на гарячому» затримано двох податківців за отримання хабара.

У повідомленні зокрема сказано, що прокуратурою Київської області спільно зі Службою безпеки України затримано оперуповноважених одного із структурних підрозділів територіальної інспекції Державної податкової інспекції ГУ Міндоходів України у Київській під час одержання неправомірної вигоди.

Держслужбовці-податківці вимагали та отримали від представника товариства з обмеженою відповідальністю неправомірну вигоду в сумі 9600 гривень. За таку «винагороду» вони обіцяли зменшити штрафні санкції та не притягувати до відповідальності за результатами перевірки діяльності вказаного підприємства.

Прокуратурою Київщини розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди.

Враховуючи збіг у часі двох публікацій (в соцмережі та на сайті прокуратури), можна припустити, що у повідомленні на сайті прокуратури Київської області йдеться саме про Броварську ОДПІ.