• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Квартири для силовиків. Хто наступний? (огляд рішень виконавчого комітету)

Квітень20/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Розподіл безплатних квартир у Броварах, ремонт тротуарів та утворення нового громадського формування з охорони громадського порядку – ці та інші важливі рішення були ухвалені на черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 10 квітня під головуванням Ігоря Сапожка.

Повний перелік рішень (42 рішення) можна переглянути у реєстрі – ми пропонуємо до Вашої уваги найцікавіші, на нашу думку, документи:

Розгляд квартирних питань

Виявляється, у місті існує квартирна черга – мало того, не просто існує, а ще й просувається. На жаль, сама черга наразі прихована від громадськості, а процес внесення змін до неї не завжди зрозумілий.

* Ордери на отримання 2 безплатних квартир (2-х та 3-кімнатна) були надані співробітникам Служби безпеки України (ці квартири було викреслено з числа “службових”) – згідно рішення. Ще 2 квартири було надано Прокуратурі Київської області (їх навпаки було внесено до числа “службових”).

* Цим же рішенням працівниця ЖЕКу-2 тимчасово (на період роботи) отримала ордер на “службову” 3-кімнатну квартиру;

* До квартирної черги на засіданні виконавчого комітету внесли ряд змін: зокрема, на облік були взяті нові люди, а деякі сім’ї навпаки – зняті з квартобліку (рішення);

* Розширено список громадян, які проживають у гуртожитках та мають право на приватизацію своїх кімнат та житлових блоків – рішення (разом близько 20 сімей);

Ремонт тротуарів

Виконавчим комітетом було затверджено перелік вулиць нашого міста, тротуари яких будуть відремонтовані у 2012 році. Зокрема, до переліку було внесено ділянки вулиць Короленка, Шевченка, Енгельса, Кірова, Чубаря, Лагунової, Черняховського, Олімпійської, Гоголя, Ватутіна, Герцена та Постишева. Управлінню ЖКГ доручено виконати ремонт вже у ІІ кварталі цього року.

Транспорт

Звертаємо увагу пасажирів міського автобусного маршруту №10: рішенням виконкому маршрут було викладено у новій редакції:
БЗПМ – бульвар Незалежності – вул. Короленка – вул. Лагунової Марії – вул. Гагаріна – вул. Возз”єднання – вул. Грушевського Михайла – вул. Кірова – вул. Гоголя – вул. Київська – вул. Шевченка – „ ЦРЛ ” ( Нова поліклініка ) – вул. Шевченка – вул. Київська – вул. Пушкіна – вул. Горького („Геологорозвідка”) (кінцева);
Зворотній напрямок:
вул. Горького („Геологорозвідка”) – вул. Пушкіна – вул. Київська –– вул. Шевченка – „ЦРЛ” (Нова поліклініка) – вул. Шевченка – вул. Київська – вул. Гоголя – вул. Кірова – вул. Грушевського Михайла – вул. Возз”єднання – вул. Гагаріна – вул. Лагунової Марії – вул. Короленка – вул. Київська – вул. Черняховського – БЗПМ (кінцева)

Внесено зміни до порядку відшкодування безплатного проїзду пільгових категорій населення на маршрутах №3, №5 та №10. До речі, згідно затвердженого переліку, безплатно перевозять пільговиків у нашому місті лише 7 автобусів.

Оренда комунального майна

Рішенням виконкому продовжено термін дії договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари. У додатку Ви можете знайти інформацію про те, хто і які приміщення орендує (і на які потреби). Там же вказано номер договору оренди, тому за бажання можна дізнатися умови (вартість), на яких виконавчий комітет надає наше з Вами майно в оренду третім особам.

Громадські формування з охорони громадського порядку

У Броварах з’явилося громадське формування з охорони громадського порядку “Альфа Безпека”  (рішення). Члени таких громадських формувань мають певні додаткові права, зокрема, вони мають право використовувати пристрої для відстрілу гумових куль. Як відомо, для охорони своїх угідь у Межигір’ї та Сухолуччі наш Президент залучає саме громадські формування. Хто і для чого залучатиме новостворене ГФ у Броварах – покаже час.

 • avatar
  Alexsandra
  10 років тому

  Квартирна черга в місті “існує” ще за радянських часів. Дуже дивно, що для деяких ця обставина тільки “виявилася”. Мабуть – не дуже цікаво їм раніше було, бо житлом забезпечені аж занадто. Не зрозуміло, навіщо їм тоді зараз знати, як вона -тобто черга – “просувається”? 

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Виключно прозорість черги та громадський контроль за її просуванням дозволить зробити цей процес максимально чесним. Як на мене, ідеально було б мати цю квартирну чергу у вигляді списку на офіційному сайті міської ради, щоб не виникало зайвих запитань у людей, які в ній зареєстровані

 • avatar
  Alexsandra
  10 років тому

  Шановний Сергій Іллюхін, поперш ніж впроваджувати в місті нові ідеї стосовно квартирних питань, Вам би не завадило спочатку хоча б прочитати Житловий кодекс України, в якому ще до Вас було передбачено  всі Ваші побажання та пропозиції.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Це ж чудово! Отже, залишилось лише втілити їх в життя!

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    До речі, технічну сторону “відкритої черги” я готовий реалізувати особисто – головне, щоб виконком був готовий відкрити списки

   • avatar
    Alexsandra
    10 років тому

     Ну що ж – втілюйте! Та вивчайте Кодекс, щоб не повторюватися та не видавати прописані до Вас істини, за свої!

 • avatar
  Alexsandra
  10 років тому

    На щастя, навіть і це передбачено до Вас!

  http://inmukachevo.com.ua/politichni-novini/1232-formutsja-dinij-derzhavnij-restr-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov.html

  Вивчайте Житловий кодекс України! (ст. 34 та ст. 42).

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Отже, Ви також підтримуєте ідею “відкритої черги”? Тоді не бачу сенсу сперечатися

   • avatar
    Alexsandra
    10 років тому

     Ваша ідея “відкритої черги”, на мой погляд, взагалі є недоцільною. Єдиний реєстр створюється Кабінетом Міністрів незалежно від того, чи виникла  така “ідея” у вас та чи підтримую цю “ідею” я.  Отже, ніхто з Вами не сперечається, я лише довожу до Вашого відома те, чого Ви ще не знали. Так що: “Вчитесь! Вчитесь!” та ще раз – “Вчитесь!”, перш ніж висловлювати будь-які “ідеї”.