• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Відкриття руху по мосту на Торгмаш знову переносять, тепер – на травень

Квітень29/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Водії автомобілів та пасажири маршруток не зможуть повноцінно пересуватися шляхопроводом по вулиці Олега Оникієнка ще щонайменше до 10 травня. Раніше чиновники обіцяли відкрити дві перекриті смуги для руху автотранспорту до 30 квітня. Про це йдеться в офіційних оголошеннях та розпорядженнях на сайті Броварської міської ради.

Нагадаємо, що у зв’язку із ремонтними роботами ще взимку перекрили половину проїзної частини мосту. Рух автівок з Торгмашу в бік Києва направили об’їзними шляхами – вулицями Вокзальною та Ольги Гасин. Натомість, у зворотньому напрямку транспорт і далі може пересуватися шляхопроводом.

Рух перекритою частиною мосту обіцяли відкрити до 30 квітня. Однак, днями на сайті Броварської міської ради з’явилось розпорядження виконавчого комітету. Згідно із документом, перекриття смуг руху продовжили до 10 травня.

Нагадаємо, що міст на Торгмаші ремонтують вже декілька років. З того часу інженерний об’єкт встиг обрости скандалами. На його ремонт виділяють десятки мільйонів гривень. Експерти зазначають, що дешевше було би знести шляхопровід та побудувати на його місці дорогу. Водночас, виконавча влада міста наполягає на тому, що існування мосту необхідне.