• Сьогодні: Понеділок, 4 Липня, 2022

На ремонт мосту на Торгмаш у 2015 році виділено 13 млн грн. Коли мають завершити роботи?

Березень18/ 2015
avatar
Вікторія Оникієнко

Журналістка "Маєш право знати", броварчанка

міст торгмаш (2)Ремонт шляхопроводу по вул. Кутузова, який веде на Торгмаш, триває вже більше ніж півроку. Увесь цей час автомобілісти вимушено мирились з тимчасовими незручностями, однак коли роботи на цій цій ділянці дороги призупинились “на невизначений термін”, почали бити на сполох. Зокрема звернулись до наших журналістів з проханням з’ясувати, коли ж нормальний рух через міст буде відновлено. «Маєш право знати» надіслало відповідні запити й з’ясувало, скільки коштів вже було витрачено на цей капремонт, які роботи проведено, а також коли планується його завершення і яка сума на це передбачена у міському бюджеті.

Ремонтні роботи шляхопроводу, яким броварчани дістаються на Торгмаш, почалися восени минулого року. Однак у зимовий період роботи припинилися, а половина проїжджої частини так і залишилась перегороджена бетонними блоками. Незважаючи на теплу зиму і ранню весну, ремонтні роботи не продовжуються й досі, а рух через міст залишається обмеженим.

За отриманою нашими журналістами інформацією, “капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії (під’їзні) заводу “Торгмаш” по вул. Кутузова в м. Бровари  Київської області” заплановано у рамках “Міської програми по будівництву та реконструкції магістральних вулиць загальноміського призначення на 2008-2015 роки”. Проектом передбачено ремонт опор моста, деформаційних швів, пішохідної зони, відновлення огорожі, зовнішнього освітлення та асфальтного покриття.

міст торгмаш (1)
Фото з сайту Броварської міської ради
міст торгмаш (3)
Фото з сайту Броварської міської ради

Як сказано у відповіді на запит, станом на сьогодні:

  • проведено відновлення зруйнованого бетону на ½ ширини проїзної частини (дві смуги) проміжних опор;
  • улаштування деформаційних швів на цій ділянці;
  • тимчасове (на зимовий період) їх закриття асфальтобетонною сумішшю.

Припинення робіт чиновники пояснюють тим, що бетонування та асфальтування у зимовий період не проводиться. Другу половину шляхопроводу планується відремонтувати після закінчення робіт на його першій частині.

Роботи проводяться коштом місцевого бюджету. Загальний обсяг фінансування будівництва становить 15 029 300 грн. Як сказано в офіційній відповіді, на капітальний ремонт мосту у 2014 році з міського бюджету було виділено та освоєно 2 565 593 грн. Щодо фінансування ремонту мосту в 2015 році, то у відповідному рішенні Броварської міської ради витрати на рік складають 13 334 000 грн.

додаток міст торгмаш
Додаток рішення БМР від 30.01.2015 № 1398-52-06

За словами чиновників, продовження вже початих ремонтних робіт у 2015 році планується, проте конкретної дати не називають. Відомо лише, що за показниками виконання ремонт має завершитись у IV кварталі 2015 року.

запит міст 2

запит міст (1)

Виконавцем робіт (генеральною підрядною організацією), згідно з проведеною тендерною процедурою, виступає ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50».

Раніше на сайті «Наші гроші» була оприлюднена новина про угоду між Броварською міською радою та Броварським ШБУ № 50 на капітальний ремонт шляхопроводу.

  • avatar
    Хилькан
    7 років тому

    Строили -строили пока 21.03.2015 из за отсутствия отбойников при аварии вылетел 327 автобус .Да , будут говорить что виноват пьяный водитель ” Ланоса ” , но будь на месте отбойники , автобус может и не вылетел и Люди бы не пострадали .Еще не известно выживут ли те четверо или пятеро пасажиров автобуса , упавшего с моста ?