• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Більшість мешканців Торгмашу не знає, хто балотується у їхньому окрузі до міськради + ВІДЕО

Травень22/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Агітація Торгмаш_2Вчора група журналістів «Маєш право знати» вирушила на Торгмаш у 20 виборчий округ, в якому на початку літа мають відбутись проміжні вибори. Зважаючи на те, що до 2 червня залишилось менше двох тижнів, ми очікували побачити та зробити матеріал про запеклу агітаційну боротьбу між сімома кандидатами, що претендують на крісло депутата у Броварські міській раді. Яким же було наше здивування, коли під час спілкування з тамтешніми мешканцями ми з’ясували, що більшість людей досі не знає, хто балотується по їхньому округу, а дехто взагалі ні сном ні духом не відає, що скоро має обирати нового представника у владі.

Зі слів майбутніх виборців, з якими нам вдалось вчора поспілкуватись, ми з’ясували, що єдиний кандидат, який вже розпочав агітаційну кампанію, – це Володимир Опалько, висунутий партією «Батьківщина». Саме від нього та його помічників-агітаторів більшість опитаних нами людей взагалі дізнались, що у них будуть вибори у червні. Люди розповіли нам, що вже кілька днів активісти «Батьківщини» та особисто кандидат розносять агітаційні листівки за принципом «від дверей до дверей». При цьому майже ніхто з мешканців не міг згадати прізвище пана Володимира, однак більшість пам’ятали, що він «висуванець від опозиції» і дехто вже визначився, що голосуватиме за нього.

На під’їздах 10 будинків (буд. 2, 2А, 4, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 10 та 10А по вул. Олімпійській), які входять до виборчого округу № 20, ані на дошках оголошень, ані деінде не було розміщено жодних агітаційних плакатів чи оголошень про майбутні чи минулі зустрічі кандидатів з виборцями. В усних розмовах мешканці також підтвердили, що агітаційних зустрічей біля їхніх будинків протягом останнього тижня не відбувалось.

Агітація Торгмаш_1Агітація Торгмаш_3Агітація Торгмаш_4Агітація Торгмаш_6Агітація Торгмаш_7Агітація Торгмаш_8

Блукаючи між будинками 20 округу у пошуках інформації про майбутні вибори, ми зустріли агітбригаду іншої кандидатки, яка також бере участь у змаганні за голоси виборців – директорки ЗОШ № 2 Оксани Мельник. Жінки розповіли, що це їх перший вихід «в маси». У руках панянки тримали свіжо віддруковану кольорову агітаційну брошуру своєї кандидатки. Слід зазначити, що попри те, що пані Мельник лише зараз розпочала свою рекламну кампанію, серед опитаних нами людей були такі, хто вже став її прихильнком і планує ставити “галочку” навпроти її прізвища у бюлетені.

Агітація Торгмаш_10

Підсумовуючи, можна сказати, що виборці Торгмашу, які вже зовсім скоро визначатимуть нового члена «клубу обраних» до Броварської міськради, мають всі шанси робити свій вибір наосліп, дізнавшись повний перелік претендентів на крісло депутата вже у виборчій кабінці та читаючи прізвища у бюлетені.

«Маєш право знати» продовжує тримати руку на пульсі виборчої компанії на Торгмаші, де екс-виборці Павла Різаненка обиратимуть йому заміну у зв’язку з тим, що їх колишній представник пішов на «підвищення» – був обраний у жовтні 2012 року до Верховної Ради України.

 • avatar
  Світлана Хилько
  9 років тому

  А ви хочете сказати, що є конкуренти директору 2 школи? коли всі проживаючі в окрузі своїх дітей водять до неї та відгукаються про неї дуже добре!!!!!!.З Вашого сюжету незрозуміло кого Ви підтримуєте

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Журналісти повинні бути об’єктивними, а не когось підтримувати :)
   Тому думаю, що Ваш коментар Аліні та Андрію варто сприйняти як похвалу – сюжет дійсно цікавий і об’єктивний!

   • avatar
    Світлана Хилько
    9 років тому

    Таке цікаве, що так би весь час і дивився. Коли наприклад я подивилась відео, в мене постало питання навіщо було проведено опитування. Хто дійсно проживає на Торгмаші він в курсі і хто болотується, і коли вибори. В перший опитаний сам заявив, що приїхав на деякий час, по справам.

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     Як би вам не хотілось, щоб всі мешканці Торгмашу знали про вибори та знали, хто балотується і за кого “потрібно” голосувати, насправді це не так. По-перше, дійсно більшість опитаних нами людей не змогли назвати жодного прізвища, по-друге, про вибори вони дізнались напередодні нашого опитування від опозиційного кандидата та його агітаторів, а по-третє, симпатії більшості з них на боці кандидата від опозиції, ким би він не був (бо прізвища його вони не пам’ятають). Вочевидь, пані директорка, яка за останній рік вже другий раз балотується і кожен раз від іншої політсили, їх не дуже приваблює непостійністю своїх політичних поглядів.
     А сюжет і статтю ми у кращих журналістських традиціях зробили об’єктвною, тому не розумію Ваших претензій.

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Ось і дожилися, що голосуєм не за людину, а за опозицію!!!!!!!!!

     • avatar
      Alina Dyachenko
      9 років тому

      І яка, на Вашу думку, причина того, що люди готові голосувати за будь-кого від опозиції, аби лиш не від влади? )

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      Я з 2004 року голосую за одну політичну силу , і ні про що не шкодую.І так роробить більшість моїх знайомих, родичів, та друзів.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Дивна відповідь на поставлене Аліною запитання :)
      Яка, на Вашу думку, причина того, що люди готові голосувати за будь-кого від опозиції, аби лиш не від влади?

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      бо вірять у краще майбутнє, якого за логікою не може бути. с працює так і буде працювати , і забезпечувати себе, а хто мріє і не робить зусиль до кращого життя, так і буде все життя на владу звертати. Яка вона в нас погана, і які опозиціонери молодці, бо не бояться помріяти.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Дякую, Світлано!

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      приходьте ще)))))))))

     • avatar
      Andriy Kachor
      9 років тому

      Світлано, чому ви боїтеся використовувати на ФБ та при коментуванні власне фото?

     • avatar
      Світлана Хилько
      9 років тому

      а чому ваші провокатори на “Суботнику” в масках були?

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Дозволю нагадати, що директорка 2 школи на виборах 2012 року була технічним кандидатом від влади. Тому не складно уявити, яку позицію займе Мельник, раптом виграє ці вибори. Не люблю давати прогнозів, але в цьому випадку все досить очевидно: перемога Мельник зміцнить провладну більшість в міськраді, контрольовану Партією регіонів.

   • avatar
    Світлана Хилько
    9 років тому

    а навіщо уявляти, все і так відомо, яку вона займає та займала позицію. Правильно і зробить, що зміцнить. Напевно нам краще вибрати депутата який ні сном ні духом про проблеми на Торгмаші.

 • avatar
  Тетяна Кравчук
  9 років тому

  Моя думка така,я буду голосувати на цих виборах за кандидата Мельник,тому що,ця людина грає безпосередню роль в житті Торгмашу,є директором однієї зі шкіл,батьки довіряють їй своїх дітей,на моїх очах з роками її праці школа змінювалась тільки в кращу сторону.Я думаю,що кращої кандидатури немає її знають майже всі,і вона зацакавлена в долі нашого району,на відмінну від того висуванця,який немає жодного відношення до нас.имхо.дякую

 • avatar
  Шматок Олександр Сергійович
  9 років тому

  Доброго дня, шановні броварчани! Хочу від себе залишити комментар, буду голосувати за кандидата в депутати і Вам раджу також, Мельник Оксану Миколаївну. Ця людина являється патріотом свого міста (району), безпосередньо зацікавлена в його подальшому розвитку, робить реальні кроки в зміну долі міста на краще. За час, який вона займає посаду директора ЗОШ №2, школа тільки розвивалася в кращу сторону. Сама по собі, як людина, вона дуже гарна, позитивно налаштована та чуйна, люди їй вірять, так як за свої слова відповідає! Батьки з задоволенням віддають під її опіку своїх дітей, які її дуже люблять. Раджу голосувати за неї!

 • avatar
  Mikhail Rypka
  9 років тому

  Сколько ботов в комментариях. Сначала человек выражает мысли от имени женского пола, потом – от имени мужского… Смех да и только.

  Пусть каждый сам подумает, за кого необходимо голосовать. А то, что люди ни сном ни духом про предстоящие выборы – правда.