• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

З 11 травня міст на Торгмаші знову перекриють: для руху лишать одну смугу в бік Києва

Травень06/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Одразу після запланованого на 10 травня відкриття руху шляхопроводом по вулиці Олега Оникієнка, міст знову закриють для проїзду. Вже наступного дня для руху залишать тільки одну смугу – в бік Києва. У напрямку Торгмашу автомобілісти їздитимуть вулицями Ольги Гасин та Вокзальною. Про це йдеться в сьогоднішньому розпорядженні виконавчого комітету Броварської міської ради.

Як зазначено в документі, рух обмежують тимчасово – з  8:00 11-го травня до 1-го вересня. Водночас, у бік столиці можна буде пересуватися однією смугою. Чиновники зазначають, що дозвіл на перекриття руху надають на час виконання робіт із капітального ремонту шляхопроводу.

Тим часом, у напрямку Торгмашу автотранспорт зможе проїхати вулицями Ольги Гасин та Вокзальною. Яким саме чином організують об’їзд, у виконкомі не уточнюють. Водночас, зазначають, що виконавець робіт має встановити відповідні дорожні знаки.

Нагадаємо, що з кінця минулого року до цього часу перекритий проїзд мостом у зворотньому напрямку – в бік Києва. Рух заблокованою частиною шляхопроводу мали відкрити 30 квітня, однак тиждень-два тому перенесли цю дату на 10 травня.