• Сьогодні: Субота, 27 Листопада, 2021

Будівництво ЖК “Олімпійський” буде припинено через порушення законодавства

Березень05/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

OЯк повідомляє Державна архітектурно-будівельна інспекція, багатоповерховий житловий комплекс “Олімпійський” на Торгмаші будується з порушенням містобудівного законодавства.

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області виявив значні порушення містобудівного законодавства під час багатоповерхової забудови кварталу «Олімпійський» у м. Бровари. Найближчим часом він скасує декларацію про початок виконання будівельних робіт з боку замовника будівництва – TOB «Броварський домобудівельний комбінат «Меркурій».

25 лютого співробітники Департаменту на підставі постанови слідчого відділу Броварського МВ ГУМВС України здійснили позапланову перевірку об’єкту та виявили, що замовник вказав недостовірні дані у декларації. Зокрема, перевіркою встановлено, що дане будівництво належить до Vкатегорії складності, а це вимагає оформлення дозволу на будівництво. Тоді як у замовника такий дозвіл відсутній.

Також TOB «Броварський домобудівельний комбінат «Меркурій» не повідомило Інспекцію в триденний термін про зміну осіб відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду. Технічний нагляд за будівництвом об’єкту здійснюється з порушенням Порядку здійснення технічного нагляду.

Департамент ДАБІ у Київській області здійснює заходи щодо скасування декларації про початок виконання будівельних робіт та розглядає питання позову до суду щодо призупинення будробіт.

Нагадаємо, що ДАБІ рекомендує попередньо звертатися до Інспекції та перевіряти чи є у забудовника дозвільні документи на будівництво певного об’єкту. Це можна перевірити самостійно через відкритий Реєстр дозвільних документів або ж звернувшись до Держархбудінспекції за консультацією. Такі дії допоможуть інвестору не стати жертвою недобросовісних забудовників.