• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

АНОНС: У Броварах знову покажуть комедію «Звідки беруться діти» та ще дві дитячі вистави

Грудень09/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

17 грудня філія театру «Київ» знову продемонструє комедію «Звідки беруться діти». Окрім того, цього ж дня покажуть музичну казку для дітей «Теремок». А до кінця грудня ставитимуть казку «Прийди, весно», за мотивами казки «Морозко». Про це у Фейсбуку повідомляє режисер театру Валерій Невєдров.

Як зазначає керівник трупи, виставу «Звідки беруться діти» за Анатолієм Кримом продемонструють вдруге – через побажання мешканців Броварів. Показ відбудеться наступної суботи, 17 грудня, о 19:00 в культурному центрі «Сотка» по вул. Сергія Москаленка, 14, що на Торгмаші.

Цього ж дня, о 12:00, для дітей актори театру зіграють музичну казку «Теремок». Окрім того, із 20 по 30 грудня о 10:00 та о 12:00 філія театру «Київ» демонструватиме казку «Прийди, весно» за мотивами казки «Морозко».

Нагадаємо, вперше виставу «Звідки беруться діти» в Броварах театр показав 1 грудня. Як зазначають у колективі, трупа виступає проти театру як музею, сповідуючи живий театр. Такий, що відчуває біль та радість свого народу, дихає з ним в унісон, розуміє свій час, його ритм і неповторність. Тому в репертуарі пріоритетною стала саме сучасна українська драматургія, яка, – кажуть у трупі, – зазвичай займає так мало місця в інших театрах.

Фото – Юрій Лагутов