• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Олександр Грицай більше не керуватиме виборами у Броварах

Квітень22/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Грицай Піскарьова У Броварської міської виборчої комісії змінився голова. Замість Олександра Грицая, який керував ТВК під час місцевих виборів 2010 року, комісію очолила інший член ТВК – Галина Піскарьова.

Дані зміни у складі територіальної виборчої комісії Центральна виборча комісія затвердила 18 квітня 2013 року постановою № 78. Як бачимо, екс-керівник склав свої повноваження добровільно, проте залишився у складі комісії:

Додаток 2 до постанови Центральної виборчої комісії від 18 квітня 2013 року № 78

Звільнити від виконання обов’язків без припинення членства в комісії:
Грицай Олександр Валерійович, 1978 року народження – голова комісії, від місцевої організації Партії регіонів (у зв’язку з особистою заявою про складення повноважень голови комісії).
Призначити головою комісії члена цієї комісії:
Піскарьова Галина Григорівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Зелені”.

Нагадаємо, кілька тижнів тому у Броварській виборчій комісії уже були зміни: з її складу було виключено трьох представників партії “Батьківщина”.

Нинішній склад та розподіл посад у броварській ТВК можна переглянути за цим посиланням. Саме ці люди відповідатимуть за підготовку та проведення проміжних виборів у 20 мажоритарному окрузі, що мають відбутись на початку літа – 2 червня.

  • avatar
    Andriy Kachor
    9 років тому

    Грицай вирішив лишитись членом комісії, проте підставити під удар і шалений тиск, зробити “цапом відбувайлом” та “зиц-председателем” вирішив літню жінку. Гідний вчинок справжнього мужчини!