• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Басейн “Купава” не відкриється щонайменше до 10 лютого

Лютий06/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

kupava 1Плавальний басейн “Купава” не працюватиме ще щонайменше до 10 лютого 2014 року, оскільки у спортивній споруді продовжуються пуско-налагоджувальні роботи. Про це сказано в оголошенні адміністрації, яке розміщене на вхідних дверях до будівлі.

Як видно з оголошення, спершу кінцевий термін завершення робіт планувався на 1 лютого 2014 року, однак потім його “продовжили”, виправивши кульковою ручкою дату на 10 лютого. При цьому за більш детальною інформацією адміністрація рекомендує відвідувачам звертатись за номером 4-40-97.

Купава табличка 1

За вказаним телефоном розповідають іншу версію щодо причин затримки відкриття басейну. Там кажуть, що нині документи по реконструйованій будівлі перебувають в управлінні держархбудконтролю, і поки об’єкт не буде введено в експлуатацію, басейн не зможуть відкрити для відвідувачів. Скільки архбудконтроль розглядатиме документи, не відомо, але по той бік телефонного дроту сподіваються, що це триватиме не більше тижня.

Купава табличка 2

Нагадаємо, басейн “Купава” було урочисто відкрито після тривалої реконструкції 8 січня 2014 року. Однак, як виявилось, плавальний заклад запрацював лише на один день для Прем’єр-міністра Азарова, міністра молоді та спорту, обласних і міських очільників та журналістів, після чого двері басейну закрились майже на місяць. Щоправда, протягом цього часу в “Купаві” був ще один своєрідний День відкритих дверей – на Водохреща 19 січня, коли обіцяли пустити поплавати всіх бажаючих.

  • avatar
    Yulia Klymas
    8 років тому

    Питання не на часі, проте чи знає хтось – Купава вже працює? Скільки коштує година? Десь можна дізнатись графік роботи?