• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

У «Купаву» на Водохреща обіцяють впустити всіх бажаючих

Січень14/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

kupava-1Цієї неділі, 19 січня, у реконструйованому басейні «Купава» з нагоди Водохреща відбудеться День відкритих дверей, під час якого “всі бажаючі броварчани зможуть поплавати у басейні олімпійського резерву, який сьогодні за своїм оснащенням займає І місце в Україні”. Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради, також аналогічні повідомлення вже з’явилися в ефірі комунальної телестудії «Наше місто».  

Водночас в оголошенні не повідомляється, за якою процедурою впускатимуть охочих відвідати відремонтований заклад, та вказується лише, що «Купава» буде відкрита для людей з 8:00 по 20:00.

Як саме буде проходити відзначення Водохреща в «Купаві» та чи всі бажаючі зможуть вільно потрапити на територію басейну, не знають і в самій «Купаві». На уточнюючі запитання наших журналістів в басейні сказали, що не мають жодної додаткової інформації та порадили звернутись до… працівників сайту міської ради: «Хай вам про це розкажуть ті, хто цю інформацію публікував». За словами співрозмовника, нарада з цього приводу відбудеться в плавальному закладі лише в четвер – за три дні до свята. Лише тоді може стати відомою процедура допуску людей в басейн 19 січня.

Нагадаємо, що реконструйований комплекс «Купава» було урочисто відкрито 8 січня за участі керівництва міста та області, міністра Сафіуліна та глави уряду Азарова. Відкриття басейну ознаменувалось скандалами через не допуск на захід незалежних броварських журналістів та місцевих опозиційних депутатів. Пізніше з’ясувалось, що насправді басейн з 8 січня так і не запрацював: урочисте відкриття організували лише заради приїзду високих гостей. Коли ж «Купава» відкриється для спортсменів та простих відвідувачів поки не знають навіть у самому басейні.