• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

Депутати виділили ще 14 мільйонів на ремонт мосту на Торгмаш

Березень10/ 2016
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Броварська міська рада збільшила видатки з міського бюджету на капітальний ремонт шляхопроводу на вулиці Оникієнка, шо з’єднує Торгмаш з Масивом. Згідно з рішенням депутатів, у поточному році на ремонт мосту буде витрачено ще 14 мільйонів гривень коштів платників податків.

Під час обговорення даного проекту рішення депутати фракцій «Солідарності», «Самопомочі» та «Демократичного Альянсу» вказували на недоцільність капремонту шляхопроводу. З їхніх слів навіть наявний план реконструкції дає гарантію на міст від 5 до 25 років, після чого його доведеться все одно демонтувати. Окрім того Леонід Черепейник звернув увагу на те, що під час профільної комісії відповідальні особи переконували депутатів, що залізничними коліями під шляхопроводами регулярно рухаються поїзди.

07D_3163

Водночас Черепейник зауважив, що на коліях ростуть дерева, які унеможливлюють пересування рухомого складу. Депутати «Солідарності», «Самопомочі» та «ДемАльянсу» в якості виходу із ситуації пропонували розглянути питання про демонтаж шляхопроводу і прокладання на тому місці чотириполосної автодороги, що з’єднає Торгмаш і Масив.

Депутати промерських фракцій виступали за подальше фінансування реконструкції шляхопроводу. Так, лідер фракції Радикальної партії Вадим Андрієвський висловив репліку про те, що громада може не сприйняти рішення депутатів не виділяти й надалі кошти на ремонт мосту.

Mist_Onykiyenka_Torgmash_00029-1024x768

Міський голова поставив на голосування питання про виділення ще 14 мільйонів з міського бюджету на капітальний ремонт шляхопроводу. Рішення було прийнято 20-ма голосами при необхідних 19-ти.

1

2

Так, ідею виділити ще 14 мільйонів на міст на Торгмаш у повному складі «традиційно» підтримали міський голова Ігор Сапожко та його секретар, представник «Свободи» Олексій Здоровець, увесь склад фракцій «Єдності», «Батьківщини», УКРОПу та Радикальної партії. У повному складі не  підтримали виділення 14 мільйонів фракції «Демократичного Альянсу» та «Солідарності», три з чотирьох депутатів фракції «Самопоміч», два з трьох депутатів фракції «Свобода». Разом із «сапожківським табором» проголосували також позафракційні Вадим Мутило та Андрій Лопатюк, а також депутат від «Самопомочі» Юрій Скотніков і депутат від «Свободи» Василь Кочубей.

IMG_4902

Нагадаємо, що загальний кошторис реконструкції шляхопроводу станом на сьогодні складає майже 28 мільйонів гривень, з яких понад 9 мільйонів вже освоєні. Згідно з документами, наданими Відділом капітального будівництва, завершення реконструкції має відбутися у IV кварталі поточного року. Однак минулого року той же відділ капітального будівництва вже обіцяв відкрити рух по шляхопроводу ще до кінця 2015-го року.