• Сьогодні: П’ятниця, 1 Липня, 2022

На реконструкцію 2 км. вулиці Київської витратять 32 мільйони

Квітень18/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський виконком затвердив кошторисну частину проектної документації за робочим проектом реконструкції ділянки вулиці Київської – від площі Шевченка до вулиці Гагаріна. За нинішніми цінами, вартість ремонту становитиме 31,982 млн. грн. Про це йдеться у відповідному рішенні виконавчого комітету.

Чиновники вказують, що кошторисна вартість будівельних робіт у проекті, за цінами станом на 18 березня, – 25,836 млн. грн. Інших витрат – 6,126 млн. грн.

Як зазначено в рішенні виконкому, бюджет проекту затвердили за поданням відділу капітального будівництва Броварської міської ради, відповідно до експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Київській області.

Нагадаємо, що минулого року на реконструкцію Київської броварські депутати вже виділяли 22 мільйони гривень (два транша 10 та 12 мільйонів відповідно), а у 2012-му році на ці ж потреби з державного бюджету було виділено 140 мільйонів гривень. Які саме роботи були здійсненні при освоєні 140 мільйонів державних коштів 4 роки тому, чиновники повідомляти відмовляються.