• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Бровари без води: що сталося і коли «джерело життя» повернеться в крани?

Квітень02/ 2015
avatar
Ірина Ющенко

Журналіст видання "Маєш право знати", мешканка Броварів

1 ГрушевськогоЛише вчора у групі «Бровари» на Фейсбук броварчани цікавилися, чи буде в місті гаряча вода після 1 квітня. Та вже сьогодні набагато актуальнішим постало питання, чи буде в Броварах вода взагалі, адже з самого ранку 2 квітня у кранах броварчан тільки шипіло. Куди ж зникла холодна вода з кранів і чи надовго?

Кожен новий день все частіше приносить  броварчанам «приємні» сюрпризи, які б’ють не лише по кишені, а й по психіці, а, відтак, по здоров’ю, адже звикнути до неприємних несподіванок вкрай складно. Однак реалії є реалії, і якось виживати треба. Тож, коли зранку 2 квітня у кранах броварчан лише булькотіло й шипіло, люди взяли пластикові пляшки і попрямували до альтернативних джерел водопостачання – бюветів, в надії, що це короткочасні неприємності. Те, що люди не готові до проблем із водопостачанням, свідчать кілометрові черги.

3 Незалежності
Біля бювету на вул. Незалежності

 

2 На Короленка
Біля бювету на вул. Короленка
1 Грушевського
Біля бювету на вул. Грушевського

 

4 Олімпійська (фото із групи Бровари)
Біля бювету на вул. Олімпійська (фото з групи “Бровари”)

Деякі мешканці креативили по-своєму: відімкнули бойлери і користуватися охолодженою водою. Та коли вода не з’явилася ні через годину, ні через дві, люди забили на сполох, адже під питанням залишалася і робота дитячих садочків та шкіл.

У цей час у мережі Фейсбук на сторінці міського голови Ігоря Сапожка  з’явилося повідомлення, яке й пояснило причину відсутності холодної води – аварія на водозабірній станції у с. Пухівка, з обіцянкою відновити водопостачання до 12 год.

1

Однак ні до 12 год., ні 14 год. вода в кранах так і не з’явилася.

Ще об 11 год. ми спробували зв’язатися із директором КП «Броваритепловодоенергія» Сергієм Сафроновим, щоб отримати коментар із приводу пригоди, що сталася на водозабірній станції, та він лише сказав: «Мені зараз не до розмов» і кинув слухавку.

Через годину в приймальні директора нам повідомили, що станом на 12 год. вони не мають від керівництва ніякої конкретної інформації, коли ж відновиться водопостачання, адже додзвонитися в Пухівку неможливо із-за поганого зв’язку.

У цей час у соціальних мережах мешканці міста активно обговорюють подію. Озвучено інформацію, що води в місті не буде мінімум три дні. Також броварчани висловлюють припущення про можливий страйк із боку працівників підприємства, адже на дверях будинків КП вивісило оголошення, що в них фінансова скрута, мовляв, «вибачте, шановні, ми тут ні до чого».

3

P.SВже коли матеріал було опубліковано, на сторінці міського голови Ігоря Сапожка у Фейсбук зявилося повідомлення про те, що аварію в Пухівці вже ліквідували: “в 13.00 вода з водозабірної станції Пухівка була запущена в напрямку Броварів. Вже зараз вона підійшла до Металурга. Спеціалісти КП “Броваритепловодоенергія” починають піднімати тиск, аби забезпечити місто водопостачанням. В залежності від району міста вода має з’явитися протягом трьох годин в домівках”.

 • avatar
  rain
  8 років тому

  Аварія я так розумію була на насосній станції .
  Задався питанням , а чому б не вмикнути резервні насоси ?
  Відповідь , а тому що їх немає .
  Вони були але їх демонтували бо цей шматок землі сподобався якомусь депутату .
  Подробиць не знаю
  Ну так ось , треба інформацію розкопати , про якого депутата мова .
  І хто дозволив залишити стотисячне місто без резервної станції .

 • avatar
  Denis Dybrovenko
  7 років тому

  Знову немає води 2.12.16 добре помитися встиг а так намилений й пішов би .
  Одним словом задовбали за 30 днів 5 аварія .
  Треба негайно робити бувети й підняти тиск в тих які є .Ане займатися облицюванням бруківки ,знесинням дитячих майданчиків ,погребів людей та гаражів .
  Суки там плити лежали 40 сантиметрові з бетону від срср. ше 100 років би лежали нічого їм би не було розкрали а остачу здали на металобрухт .