• Сьогодні: Понеділок, 28 Листопада, 2022

Броварчанам повернули гарячу воду. Знову за графіком – 4 дні на тиждень

Жовтень03/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

ваннаПісля перерви на місяць у Броварах відновили централізоване гаряче водопостачання. Як і в серпні, гарячу воду у міських багатоповерхівках подаватимуть чотири дні на тиждень – з четверга по неділю. 

Оголошення з обіцянкою повернути гарячу воду у крани броварчан з’явилось на офіційному веб-сайті міської ради ще 1 жовтня:

“З 02.10.2014 року відновлюється централізоване гаряче водопостачання житлових будинків згідно попередньо затвердженого графіка 4 дні на тиждень (з четверга по неділю)”.

Однак редакція “Маєш право знати” вирішила не поспішати передруковувати приємну звістку. Ми хотіли спершу переконатись, чи дійсно буде здійснюватись централізований підігрів води у місті, а лише після цього порадувати броварчан. Це викликано тим, що минулого разу, на початку серпня, коли влада заявила про відновлення гарячого водопостачання у Броварах, мешканці кинулись спускати воду в очікуванні на тепло, і далеко не в усіх будинках дочекались обіцяного, однак лічильники порахували цю воду як гарячу.

То ж цього разу ми запитали 2 жовтня у броварчан у фейсбук-групі “Брвоари”, чи є гаряча вода у їхніх кранах, й з’ясували, що у більшості помешкань вже радіють цьому “благу цивілізації”, зокрема на вулицях Черняховського, Незалежності, Возз’єднання, Кірова, Лагунової, Київській, Олімпійській, Грушевського, Короленка. Водночас окремі мешканці заявляють, що у них труби залишаються холодними й приводу для радості немає.

Нагадаємо, цього року міська влада вирішила виключити гарячу воду влітку на два місяці – для проведення ремонтно-профілактичних робіт. Відтак у червні та липні броварчани були змушені гріти воду самотужки. У серпні, зважаючи на складну ситуацію в країні, гаряче водопостачання у Броварах було відновлене лише частково – воду подавали за графіком з четверга по неділю. А наприкінці серпня броварський міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження про припинення гарячого водопостачання у місті 28 серпня по 14 жовтня 2014 року.

Чи надовго броварчанам включили гарячу воду, не повідомляється ні на офіційному веб-сайті Броварської міської ради, ні на сайті КП “Броваритепловодоенергія”. Ніяких розпоряджень міського голови щодо цього питання не міститься й у відповідному розділі на сайті міськради.