• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Сьогодні у Броварах включають опалення – замість гарячої води

Жовтень23/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

opalennyaСьогодні у Броварах офіційно розпочинається опалювальний сезон, однак при цьому буде відключено гаряче водопостачання. Про це сказано в оголошенні на офіційному веб-сайті Броварської міської ради.

На виконання розпорядження міського голови І.В.Сапожка та згідно рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій опалювальний сезон у  місті Бровари розпочато з 23.10.2014 року“, – йдеться у повідомленні.

Водночас повідомляється і менш втішна для броварчан новина: “Для забезпечення сталого опалення житлових будинків в межах виділених лімітів газу прийнято рішення  ТИМЧАСОВО припинити подачу гарячої води”.

20 жовтня 2014 року мер Броварів Ігор Сапожко видав розпорядження “Про початок опалювального сезону в 2014/2015 році“. Згідно з цим документом з 20 жовтня 2014 року КП „Броваритепловодоенергія” мала забезпечити пуск котелень та подачу теплоносія на об’єкти дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я; а при неперевищенні протягом трьох діб середньо добової температури зовнішнього повітря + 8 °С – на об’єкти житлового фонду, соціально-культорної сфери міста та адміністративні будівлі підприємств, установ та організацій.

Нагадаємо, 15 жовтня на сайті міськради було розміщено оголошення про зміну графіку надання послуги з підігріву води. Чиновники повідомляли, що замість чотирьох днів на тиждень гарячу воду включатимуть три дні на тиждень – з п’ятниці по неділю.