• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

У “тепломережі” обіцяють дати гарячу воду “вже найближчим часом” і провести перерахунок за “дні без води”

Квітень24/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

гаряча вода7“Маєш право знати” вдалось з’ясувати нові подробиці щодо відключення гарячої води у Броварах, від якого мешканці потерпають уже другий день. Зателефонувавши повторно до КП “Броваритепловодоенергія” ми змогли поспілкуватись із заступником директора Володимиром Чипаченком. Насамперед нас цікавило питання – коли ж нарешті у кранах броварчан з’явиться гаряча вода.

Пан Чипаченко запевнив нас, що гаряче водопостачання з’явиться “вже найближчим часом“. На наше уточнююче запитання, що Ви маєте на увазі – день, кілька діб, тиждень чи місяць, він відповів: “Ми робимо все можливе, щоб якнайскоріше все владнати. Точніше я сказати не можу“.

При цьому посадовець пообіцяв, що мешканцям не доведеться платити за ці дні без води, оскільки підприємтсвом буде зроблено перерахунок для населення.

На пряме запитання “Чи пов’язане відключення гарячої води з наявністю боргів КП “Броваритепловодоенергія” перед НАК “Нафтогаз?”, представник КП сказав: “А у кого з підприємств нині немає боргів?”.

Щоб з’ясувати суму заборгованості броварського комунального підприємства перед постачальниками газу, ми направили офіційний запит до НАК “Нафтогаз”. Також ми письмово  попросили прес-службу НАК надати офіційний коментар з приводу ситуації з припинення газопостачання для теплогенеруючих підприємств Київської області. У КП “Броваритепловодоенергія” шляхом подання запиту на інформацію ми теж поцікавились їхніми боргами перед “Нафтогазом” та “Київоблгазом”, а ще запитали, скільки яку заборгованість має населення Броварів під КП, щоб потім порівняти суми.

Нагадаємо, 23 квітня у Броварах та по всій Київській області зникла гаряча вода. Як повідомило на своєму офіційному сайті ПАТ “Київоблгаз”, припинення газопостачання підприємствам теплокомуненерго було здійснено за розпорядженням НАК «Нафтогаз України». Начальник Департаменту обліку газу ПАТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов зазначив, що зобов’язання його підприємства перед теплогенеруючими підприємствами Київської області обмежуються виключно транспортуванням природного газу в обсязі підтверджених НАК «Нафтогазом України» лімітів.

Своїми прогнозами щодо того, коли ж насправді з’явиться гаряча вода, можете поділитись, взявши участь у нашому новому онлайн-опитуванні – праворуч від статті.

 • avatar
  Brovarozitel
  10 років тому

  – Менеджеры Города (мэр и глава гор-гос. администрации) потеряли управление над газопаставками в Бровары – это факт.
  – Опозиция, не имея своего реального голоса в Броварах – самоустранилась!
  – Гражданские организации типа “МПЗ”, как то среагировали. и то спасибо.

  На лицо, кризис управления Городом!!!

  Предложения:
  1.Топов в отставку.
  2. Внедрить систему ISO 22301 в фрактальных рамках города Бровары (пилот).

  Информация (En):
  What is ISO 22301? http://www.iso27001standard.com/what-is-iso-22301

  The full name of this standard is ISO 22301:2012 Societal security – Business continuity management systems – Requirements. This standard is written by leading business continuity experts and provides the best framework for managing business continuity in an organization.
  One of the features that differentiates this standard compared to other business continuity frameworks/standards is that an organization can become certified by an accredited certification body, and will therefore be able to prove its compliance to its customers, partners, owners and other stakeholders.
  А, что придложит “оппозиция” ?

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Тут така штука, що в останні місяці-тижні-дні міська влада наробила місту стільки лиха, що банально не все не вистачає рук. Броварський осередок УДАРу наразі веде дві “комунальні” теми: боротьба за скасування нових тарифів та притомне вирішення проблеми підтоплення, яку знову потрібно “розморожувати”, бо на городах людей скоро реально заведуться жаби і риби. На жаль, жодна інша політсила чи громадське об’єднання нам в цьому жодним чином не допомагає, якщо не рахувати те саме МПЗ, яке висвітлює всі ці історії та участі “Свободи” в одному із заходів. Тому тут має місце обєктивна реальність, коли, умовно кажучи, десяотк активних людей фізично не можуть вирішити усі міські проблеми, особливо за умови, що влада з усіх сил постійно намагається ці проблеми поглибити. Як би банально це не прозвучало, але особисто я вважаю найкращим виходом із ситуації – негайне відсторонення від виконання обовязків наших “проффесіоналів” і дострокова припинення повноважень головного “покращувача” – міського голови, який з одного боку втратив контроль над ситуацією, а з іншого – єдине, що може ефективно робити – це лобіювати вихід на броварський ринок підприємства своїх спонсорів, які наразі обслуговують населення, але просто не здатні робити це якісно. Це малоймовірний варіант розвитку подій, звісно, тому наразі треба сконцентруватись на громадських акціях прямої дії, які б змусили владу зробити хоча б щось, аби не допустити повного занепаду міської інфраструктури, яка і так перебуває вже в жалюгідному стані. Ми працюємо над цим: УДАР починає серію зустрічей з мешканцями, де ми б спільно обговорили ці проблеми і разом з броварчанами шукали шляхи виходу з цієї кризи в умовах повного нігілізму влади. Сподіваємось, що літо і городно-картопляний період не призведе до суцільного ігнору, хоча вчорашня зустріч надихнула – прийшло близько 70 людей з одного лише будинку.

   • avatar
    Brovarozitel
    10 років тому

    ISO 22301, одна из возможных, многих форм решения подобных проблем системно… ISO = Международная организация стандартизации, в Украине их стандарты действительны, если принимаются и ссылаются на них…
    С ув.

  • avatar
   Алекс
   8 років тому

   на исо не думаю что финансы будут, и знаний у людей не хватит, что бы понять работоспособность системы

 • avatar
  Алекс
  8 років тому

  уже ставлю бойлер…. каждый год одно и тоже, без горячей воды на 2-3 месяца.

 • avatar
  Алекс
  8 років тому

  Статья год назад :-) 24.04.2013 … История повторяется :-)