• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Броварах знову подорожчає холодна вода та водовідведення

Березень31/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» інформує про зростання тарифів на холодну воду та водовідведення. На своєму офіційному сайті КП розмістило оголошення з посиланням на відповідні постанови НКРЕКП, якими обумовлені нові тарифи. Нагадаємо, що в минулому році вже двічі підвищувалися ціни на воду. Відтепер вартість водопостачання та водовідведення буде становити 8,08 (8,71) грн/м3 та 7,93 (8,48) грн/м3 відповідно.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення. Броварські комунальники повідомляють, що 22 березня Нацкомісія встановила наступні тарифи для міста:

  1. Тариф на централізоване водопостачання та водовідведення за 1 куб.м (з ПДВ):
  • централізоване водопостачання – 8,08 грн;
  • централізоване водовідведення – 7,93 грн.
  1. Тариф на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) за 1 куб.м (з ПДВ):
  • централізоване постачання холодної води – 8,71 грн;
  • централізоване водовідведення (з використанням ВБС) – 8,48 грн.

Дані тарифи набирають чинності з дня, наступного за днем опублікування Постанов НКРЕКП в офіційному друкованому видані – газеті Урядовий кур’єр.

Нагадаємо, з 2 серпня 2016 року споживачі платили 7,00 грн/куб за водопостачання (холодна вода) та 6,97 грн/куб за водовідведення.

Питання коригування тарифів Нацкомісія розглядала ще на початку року – на засіданні 25 січня, яке вперше було проведене за участю 38 представників органів місцевого самоврядування. Запропоновані комісією рішення про встановлені тарифи були одностайно підтримані. Бровари представляв заступник міського голови Григорій Голубовський .

Окрім усього, на засіданні комісії представники органів місцевого самоврядування вказали на недостатність коштів для відновлення мереж і взяли зобов’язання шляхом перегляду підходів до фінансування цих заходів забезпечити ремонти аварійних мереж протягом 10 років. Зокрема, КП «Броваритепловодоенергія» вказало, що різниця між фактичною вартістю надання послуг з водопостачання та затвердженими тарифами складає 2,5 млн грн. Як зазначає комісія, вказана різниця сформувалась внаслідок недоліків в роботі самого підприємства – постачальника цих послуг.