• Сьогодні: Середа, 12 Серпня, 2020

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Броварах зросли на 20%

Серпень23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» інформує про зростання тарифів на холодну воду та водовідведення з 2 серпня. На своєму офіційному сайті КП розмістило посилання на відповідні постанови НКЕРКП, якими обумовлені нові тарифи. Це вже друге підвищення цін з початку цього року. Вартість водопостачання та водовідведення відтепер буде становити 7 грн/м3 та 6,97 грн/м3 відповідно.

Згідно постанов Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг №№1238 та 1239 для КП «Броваритепловодоенергія» визначені нові тарифи і вартість послуг по забезпеченню мешканців багатоквартирних будинків холодною водою і водовідведенням. Ці постанови набрали чинності з 2 серпня 2016 року.

Як зазначили в комісії, основними причинами підвищення тарифів є зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств. Суми конкретних ставок тарифів різняться в кожному окремому випадку і залежать від зростання цін на енергоносії (зокрема електроенергії) в структурі тарифів,  від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

З 2 серпня у Броварах діють такі тарифи для мешканців багатоповерхових будинків:

  • на послуги з централізованого постачання холодної води – 7,00 грн. за 1 м3 (з ПДВ);
  • на послуги з централізованого водовідведення – 6,97 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Нагадаємо, з початку цього року споживачі платили 5,49 грн/куб за водопостачання (холодна вода) та 6,38 грн/куб за водовідведення.