• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Гаряча вода зникла через те, що “Броваритепловодоенергія” заборгувала за газ понад 26 млн. грн?

Квітень26/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

бюджет22До редакції “Маєш право знати” потрапив документ, у якому міститься інформація про заборгованість комунального підприємства “Броваритепловодоенергія” за спожитий газ станом на 25.04.2013 року. Згідно з цим документом, за 2012-2013 роки КП заборгувало НАК “Нафтогаз України” 26 530 600 грн. З них борги населення та юридичних організацій становлять лише трохи більше 17%. Решта суми – це борги через непогашену з боку держбюджету різницю в тарифах, а також заборгованість бюджетних установ за послуги з телопостачання.

Так, заборгованість за 2012 рік становиться 9 488 500 грн, яку комунальне підприємство планує погасити за рахунок субвенції з різниці в тарифах за 2012 рік (8 577 500 грн) та за рахунок погашення заборгованості бюджетних організацій за послуги з теплопостачання (911 тис. грн).

За 2013 рік заборгованість за газ станом на 25 квітня становить 17 042 100 грн. Погашати її збираються за рахунок субвенції з різниці в тарифах за 2013 рік (7 839 300 грн), за рахунок погашення заборгованості бюджетних організацій за послуги з теплопостачання (7 3100 500 грн), а також за рахунок надходження коштів від населення та юридичних організацій (4 677 700 грн).

Нагадаємо, 23 квітня у Броварах та по всій Київській області відключили гарячу воду. Офіційна причина зникнення гарячої води – припинення газопостачання теплогенеруючих підприємств. Ані комунальні служби, ані газопостачальні компанії не хотіли офіційно визнавати, що приводом для цього стала наявність чималих боргів перед НАК “Нафтогаз”. При цьому у КП “Броваритепловодоенергія” нас запевнили, що гаряче водопостачання має бути відновлено “вже найближчим часом”, а мешканцям проведуть перерахунок за дні без води.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Друзі, із власних джерел журналістам МПЗ стало відомо, що сьогодні всіх працівників броварських котелень залишили на робочих місцях. Можлива подача газу до котелень вже сьогодні!

  • avatar
   Brovarozitel
   8 років тому

   Версии событий: а) Экономия/сокращение закупок газа Украиной у Газпрома (РФ);
   б) Сбой расчетов компенсации за газ в правительстве, газовой распределительной олигархией, и комунальными предприятиями; Местная власть лиш статисты: им спустили, они приняли, не спустили, принимать нечего;
   в) затаенная обида и месть локальной власти за проигранные выборы в парламент;
   г) простая безалаберность, бюрократия и пофегизм в управлении;
   д) рука Москвы, Мюллера… против Украины, и в частности Броваров;
   е) вмешательство инопланетян :)
   Дальнейшие события покажут какая из версий ближе к истине…Пока же, верим в скорое возвращение горячей воды :)

 • avatar
  Сергій
  8 років тому

  Кращого політикуму, який зараз у нас з вами є, годі бажати. Це біль душі багатьох громадян нашої держави.

 • avatar
  Andriy Kachor
  8 років тому

  Там запланована капітальна реконструкція парку Шевченка у звязку з 200-ою річницею від дня народження поета. Хоча що там буде споруджено по факту – лишається тільки гадати з огляду на патологічну схильність нашої влади до корупції та брехні