• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Читачі “МПЗ” прогнозують, що гаряча вода з’явиться “на початку опалювального сезону”

Травень08/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

гаряча вода7Уже два тижні мешканці броварських багатоповерхівок живуть без гарячої води. Щойно дізнавшись, що все місто залишилось без цього важливого блага цивілізації, ми одразу почали телефонувати до відповідних комунальних служб з тим, щоб дізнатись найголовніше – коли ж гаряча вода повернеться до кранів броварчан. Заступник директора КП “Броваритепловодоенергія” ще 24 квітня запевнив нас у телефонній розмові, що вода з’явиться “вже найближчим часом”.

Тоді ж ми запропонували нашим читачам зробити свій прогноз. На жаль, оптимістів серед наших читачів виявилось всього 22 %. З них 4 % проголосували за варіант “Завтра вже буде!”, а 18 %  висловили сподівання, що гаряча вода у кранах з’явиться “через кілька днів“.

Опитування по гарячій воді

Решта опитаних виявили більш реалістичний, а подекуди навіть песимістичний погляд на ситуацію з відсутністю підігріву води у Броварах. Загалом таких виявлось 78  %. 23 % з них чекають на гарячу воду після травневих свят. Найбільший відсоток голосів серед учасників нашого опитування – 32 % – набрав варіант “гаряча вода з’явиться лише на початку опалювального сезону“. 23 % зневірено вирішили йти до магазину купувати бойлер.

Загалом участь у нашому онлайн-опитуванні взяло 266 броварчан.

Сподіваємось, що найбільш невтішні прогнози наших читачів все ж не справдяться, і розборки між НАК “Нафтогазом” та КП “Броваритеплоенергія” через борг у розмірі 26,5 млн. грн. не позбавлять мешканців нашого міста того комунального блага, за яке вони справно і вчасно сплачують.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Думаю, правими можна вважати тих, хто проголосував “Після травневих свят” :)