• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Гарячої води у Броварах стане менше. Обіцяють, що тимчасово

Жовтень16/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

гаряча вода7Графік подачі гарячої води у Броварах скоротили на ще один день. Вчора на офіційному веб-сайті Броварської міської ради з’явилось оголошення про “зміну графіку надання послуги підігріву води”. Чиновники повідомляють, що “у зв’язку зі скороченням лімітів природного газу тимчасово послуга з надання гарячого водопостачання в житлові будинки буде надаватися три дні на тиждень – з п’ятниці по неділю”. Тобто сьогодні – у четвер – очікуваної теплої води у кранах броварчан не буде.

Нагадаємо, на початку жовтня у Броварах було відновлено гаряче водопостачання за графіком по чотири дні на тиждень – з четверга по неділю. До цього протягом вересня мешканці багатоповерхівок були змушені гріти воду самотужки.

Цього літа міська влада вирішила виключити гарячу воду на два місяці – для проведення ремонтно-профілактичних робіт. Відтак у червні та липні броварчани були змушені обходитись без центрального підігріву води. У серпні, зважаючи на складну ситуацію в країні, гаряче водопостачання у Броварах було відновлене лише частково – воду подавали за графіком з четверга по неділю. А наприкінці серпня броварський міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження про припинення гарячого водопостачання у місті 28 серпня по 14 жовтня 2014 року.