• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Бровари – як розплідник будівельних шахраїв

Квітень28/ 2012
avatar
Юрій Кравець

Керівник Правозахисної Групи "Варта". Головний девіз - "Поважай себе-захищай свої права!"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Бровари – ще донедавна місто, яке можна було сміливо назвати таким, що розвивалося інтенсивними темпами у галузі будівництва. Всі плескали у долоні і не могли нарадітися від такого прогресу. Жителі міста все чекали, коли ж вони побачать дивіденди від цього «прориву». Настала криза 2009 року і все зупинилось, більше того, наче після зими у нашому місті навкруги море грязюки, сміття і продірявлених доріг.

Будівельний аферизм – це звичайний вид бізнесу у Броварах.  Мені доводиться розгрібати завали на даний момент принаймні 3 таких «пролісків»: 16-поверховий будинок  по вул. Черняхівського 21-б, де 160 інвесторів вклали всі свої кошти і вже 6 років не можуть отримати ні житла ні грошей, Каширіна 15 – постраждалі вкладали гроші у будівництво багатоквартирного 3-поверхового будинку для себе, а побудували індивідуальний будинок для такої собі Серпокрилової Валентини Дмитрівни та її чоловіка і останній момент – це свавілля будівельної компанії «Атлант», яку очолює  улюбленець нашої міської влади (звичайно після Трощенка) – В.В.Каган, при будівництві багатоповерхівки по вул. Гоголя-Грушевського. «Атлант» незважаючи на присутність у землі труби високого тиску та іншої «дрібнички» – людей, наполегливо намагається копати котлован на землі, якою  десяток  сімей користуються вже близько 50 років і мають право на її приватизацію. Міська влада всіма силами  перешкоджає  реалізації права на приватизацію. 

Всі три будівельні конфлікти перекочували у судову площину і набувають розголосу. Люди довірили мені і моїй Правозахисній Групі «Варта» захищати їхні інтереси – я у свою чергу готовий довести ці справи до переможного завершення і зробити серйозний удар по аферистах, які прикипіли до Броварів.

В подальшому,  більш детально розгорну ситуацію по кожній афері, дам правову оцінку та опишу психологічний портрет кожного злочинця, який зазіхає на права людей.

Сподіваючись, ця стаття зупинить тих наївних броварчан, котрі виявлять бажання вкладати гроші у ці об’єкти.

http://kravec.org/?p=439 – матеріал “Броварська Еліта-Центр” 

Броварська Еліта центр.avi

Про ситуацію з компанією “Атлант” та 50 броварчанами, землі яких хочуть відібрати, а будинки хочуть знести знято сюжет каналом – ТВІ.

Готуєтся матеріал по вул. Каширіна 15 та продовження по решті ситуацій.   Сигнали поступають ще по 2 будинкам – перевіряю!

Якщо ви знаєте випадки таких афер у Броварах, тоді телефонуйте на гарячу лінію “Варти” – 067-406-60-24, 4-61-84.

 • avatar
  Нінель
  10 років тому

  Юрію, Вадим Владиславович Каган – людина, яка не один десяток років успішно та якісно  будує житло в Україні. 
  Людина порядна. Навіть, якщо виникла проблема щодо правомірності відведення земельної ділянки в райоі Грушевського, 21 – то це не є проблема, що створена В.В. Каганом.До речі, Вам, Юрію, має бути відомим, що спочатку здійснівати будівництво мав інший забудовник.

 • avatar
  Юрій Кравець
  10 років тому

  Знаю цю ситуацію. Але Каган вже став заручником специфіки цього будівництва, оскільки виділення землі для будівництва відбулося з величезними порушеннями і швидше за все буде заморожено до вияснення всіх обтяжуючих обставин цього будівництва. А щодо симпатій влади до нього, як забудовника то це факт, хоча дуже багато зі своїх зобовязань В.В. так не виконав при будівництві будинку по вул. Кірова. Є й інші моменти… 

 • avatar
  Юрій Кравець
  10 років тому

  Якщо не помиляюсь, було обіцяно вирішити питання системи водовідведення і будівництва центру дитячої творчості. Поки ці питання висять. В даній ситуації головними фігурантами все одно будуть і ті хто виділяв землю і ті хто будує на ній. Від цього нікуди не дінешся. Питання я буду вже розкручувати до кінця.   

  • avatar
   Нінель
   10 років тому

   Чула, що центр дитячої творчості планують будувуати біля того будмайданчику  в районі Грушевського, 21.