• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Броварська депутатка від ДемАльянсу Аліна Дяченко склала мандат

Жовтень25/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Голова фракції ДемАльянсу в Броварській міській раді Аліна Дяченко заявила про складання повноважень депутата та голови броварського осередку парті. Про це вона повідомила на своїй сторінці в FB, а також у блозі на “Маєш право знати”.

В заяві депутатки йдеться про те, що вона складає повноваження міського депутата та голови міського осередку Демократичного Альянсу. Вона припиняє безперспективну на даний момент боротьбу, але продовжує йти до своєї мети – розвиток Броварів, проте іншим шляхом, – зазначає Аліна Дяченко.

Зауважимо, що депутатка не відвідувала останні сесії міської ради та нещодавно переїхала до міста Вінниця. Там вона очолила комунальне підприємство “Інститут розвитку міст”: з 3 жовтня Аліна Дяченко є його директоркою. На новому місці роботи пані Дяченко планує набратися нового досвіду та компетенцій. В інтерв’ю вінницькому виданню Veжа депутатка пояснює своє рішення так:

У 2015 році на місцевих виборах командою «Демократичного альянсу» ми почали агітувати броварчан підтримати нас. Замість встановлювати намети і роздавати листівки ми пішли до людей самі, спілкуючись із виборцями вживу. В результаті ми отримали 8% голосів й увійшли до міської ради. Тоді ми були дуже окрилені, адже крім «Демальянсу» пройшло ще багато демократичних сил, з якими ми мали партнерські стосунки. Та за три місяці стало зрозуміло, що більшості, як такої немає, – декого спокусили посадами, декого залякали, можливо. І дуже скоро більшість утворилася навколо міського голови, який є колишнім членом «Партії регіонів». Він знову прибрав до рук усі важелі впливу, і знову до наших ідей розвитку міста не прислухалися. Це, фактично, означало нове коло боротьби. Та я не для того йшла у владу, щоб бути в опозиції чи витрачати сили на війну з владою. Я хотіла, щоб ми нарешті почали розвивати місто й ефективно ним управляти.

 • avatar
  Рома
  7 років тому

  Смело, ответственно :)) не советовались с людьми, жителями города, только орали “все всупереч”, переименовывали улицы, как хотели, вопреки закону и желанию жителей, а потом подзаработать и свалить в ДРУГОЙ ГОРОД развивать! Фирму открыть и директором стать!!! УвАЖУХА! Как и регионалам… Нагадить, накрасть и свалить…

  Ни разу с жителями демальянс не советовался с жителями, только ОРАЛ свою волю… За улицы ненавижу. Пересрали такой социальный проект в Броварах. Насадили…

 • avatar
  noyesmaybe
  7 років тому

  Сподіваюсь Саук та інші не слимаки